2009-10-20

Buty

Kobieca legenda Pump

Kiedy w 1989 roku na rynku pojawiły się pierwsze buty Reeboka z innowacyjną technologią Pump, z miejsca stały się one niekwestionowaną ikoną mody sportowej. W dniu 20. urodzin buty Pump odkrywane są wciąż na nowo. To nie tylko specjalna technologia z komorami powietrza i pompką, ale także wyjątkowy design i styl. Chyba wszyscy pamiętamy, jak dwadzieścia lat temu „Beverly Hills 90210” i „Dynastia” wpływały na nasze modowe pragnienia. Dziewczyny zakładały panterkowe legginsy do obszernych shirtów z nadrukami i wieszały na sobie kolorowe łańcuszki, wisiorki i bransoletki. Fitness stawał się wtedy modny na szklanych ekranach, a my zakładając pierwsze walkmany zaczynaliśmy biegać między blokami. Szczytem marzeń były wtedy buty z charakterystyczną pompką.

Dwudziesta rocznica powstania rewolucyjnej technologii Pump oraz powracające dzisiaj kolorowe, szalone lata 90., natchnęły projektantów Reeboka do stworzenia kolejnej odsłony kultowych Pump Aerobic Lite Mid. Nowa wersja tych wyjątkowych butów swoim retro stylem oraz legendarną pompką na języku wraca jak dobrze nam znane poduszki w żakietach i jaskrawe, kontrastowe kolory. Pump Aerobic Lite Mid to współczesna ikona ulicznej mody, choć inspirowana stylem retro.Rewolucyjny mechanizm wbudowanej pompki, dzięki któremu można idealnie dopasować buty do stopy, w 1989 roku był szczytowym osiągnięciem technologii i okazał się przełomowy. Wypełniona powietrzem komora zapewnia ponadto pełną amortyzację i skuteczną ochronę przed urazami. A sama pompka nadaje butom niepowtarzalny styl i charakter.

Wyjątkowa rocznicowa kolekcja Pump Aerobic Lite Mid z pewnością stanie się twórczą inspiracją dla ulicznych kreatorek mody i zwolenniczek stylu z poprzedniej dekady, lubiących zwracać na siebie uwagę najnowszymi modowymi nowinkami. Obie odsłony kolorystyczne modelu zauroczą nawiązaniem do kultowych zestawień błyszczących, połyskliwych materiałów i kontrastowych retro kolorów. Pump Aerobic Lite Mid w białym kolorze zachwycą pastelowymi wstawkami i różowymi akcentami. Wersja czarna jest natomiast lakierowana i uzupełniona mocnym fioletem.Cena: 369 zł

Buty te dostępne są w wybranych salonach firmowych Reebok: Łódź – Manufaktura, Kraków – Galeria Krakowska, Galeria Kazimierz, Warszawa – Arkadia, Złote Tarasy.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar