2007-07-02

PATRONATY

TARGI LADY 2007

Tradycyjnie już podczas Targów Lady będziemy mogli podziwiać wielobarwne mistrzostwa makijażu, show fryzjerskie, pokazy mody i bielizny. Będą też branżowe kongresy, prowadzone i firmowane przez światowej sławy autorytety. Wrześniowe Targi Lady na Torwarze to znakomita okazja do spotkań profesjonalistów z firm kosmetycznych, fryzjerskich, solaryjnych, SPA, przedstawicieli szkół makijażu, wizażu i stylizacji. To także impreza dla każdego, komu bliski jest zdrowy i ładny wygląd.

Podczas wrześniowych Targów Lady w salach wykładowych na pierwszym piętrze Torwaru odbędą się trzy ciekawe kongresy, prowadzone i firmowane przez światowej sławy autorytety.

Dwudniowy kongres kosmetyczny poprowadzi renomowana Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia, która na pewno zainteresuje bogatym programem zarówno kosmetyczki, fryzjerki jak i uczennice szkół fryzjersko-kosmetycznych, wizażu i stylizacji. Przedstawione zostaną trzy sesje tematyczne wykładów: „Substancje czynne i zabiegi profesjonalne w pielęgnacji cer problemowych i korekcie kolorytu cery”, „Nowe substancje czynne i rozwiązania technologiczne w kosmetykach - wspomaganie terapii cellulitu i modelowanie sylwetki” oraz „Współczesne podejście do ochrony przed promieniowaniem UV i reaktywnymi formami tlenu”.

Z kolei czasopismo SOLARIUM & Fitness z Bydgoszczy poprowadzi w niedzielę 16 września urozmaicony i bardzo ważny, przede wszystkim dla gabinetów solaryjnych i kosmetycznych, Kongres Lady Fitness, pod tytułem „Piękne ciało, moje ciało”. Będzie można wysłuchać m.in. wykładów Bogdana Ślęka „Rola światła w życiu człowieka”, Katarzyny Świtalskiej (trenera i konsultanta zarządzania) „Piękne ciało, moje ciało - czyli o sztuce autoprezentacji” oraz Andrzeja Chmielewskiego „Nowa jakość w ośrodkach SPA & Wellness”.

Będzie też kongres branży paznokciowej, zorganizowany przez firmę Eurofashion oraz czasopismo Akademia Paznokcia. Gościem specjalnym Kongresu będzie Emilia Jasińska – Quell, Dyplomowany Instruktor AP, Mistrzyni Europy. Celem Kongresu jest zaprezentowanie najnowszych produktów, międzynarodowych trendów oraz technik stylizacji paznokci.

Tradycyjnie już podczas targów zostaną rozegrane kosmetyczne mistrzostwa. Tym razem będą to: Mistrzostwa Targów Lady w Makijażu Wieczorowym 2007 „Piękna i Powabna”, które poprowadzi Szkoła Makijażu Profesjonalnego Wizażu & Stylizacji Anity Folaron, Mazowieckie Mistrzostwa Zdobienia Paznokci „W krainie Elfów”, które poprowadzi Gabinet Zagubionych Marzeń Agnieszki Czarnieckiej i firma Delta oraz Mistrzostwa Makijażu Permanentnego, zorganizowane przez firmę Bek i Bek.

Oprócz Mistrzostw i Kongresów, będą tej liczne, dodatkowe pokazy - m.in. pokazy fitness, pokazy strojów fitness, porady wizażystów, stylistów, pokaz mody, bielizny, pokazy zabiegów kosmetycznych, body painting, pokazy stylizacji i wizażu, pokazy tańca itp.

Olbrzymie doświadczenie organizatorów na pewno zaowocuje nie tylko efektywną oprawą Targów Lady jako całości, ale także imponującą frekwencją.

PATRONAT MEDIALNY

KONGRESY:

Podczas targów odbędą się trzy najwyższej klasy kongresy prowadzone i firmowane przez światowej sławy autorytety – KOSMETYCZNY, Branży PAZNOKCIOWEJ, SOLARYJNY.

-KOSMETYCZNY

Dwudniowy kongres kosmetyczny poprowadzi renomowana i znana na całym świecie Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia, która na pewno zainteresuje bogatym programem zarówno kosmetyczki, fryzjerki jak i uczennice szkół fryzjersko- kosmetycznych, wizażu i stylizacji. Przedstawione zostaną trzy sesje tematyczne wykładów. Sesja 1 to „Substancje czynne i zabiegi profesjonalne w pielęgnacji cer problemowych i korekcie kolorytu cery”, sesja 2 „Nowe substancje czynne i rozwiązania technologiczne w kosmetykach – wspomaganie terapii cellulitu i modelowanie sylwetki” oraz „Współczesne podejście do ochrony przed promieniowaniem UV i reaktywnymi formami tlenu” w sesji 3.

Wszyscy uczestnicy Kongresu otrzymują dyplom.
Wstęp na kongres 10 PLN.
Więcej informacji:kosmeto@wszkipz.pl,tel. 22 635 50 09

-PAZNOKCIOWY

Redakcja czasopisma AKADEMIA PAZNOKCIA ORAZ FIRMA EUROFASHION pragnie zaprosić Państwa do udziału w jednodniowym Profesjonalnym Kongresie, który odbędzie się 15 września.
Na to wyjątkowe wydarzenie zapraszamy wszystkie stylistki paznokci i kosmetyczki z całej Polski.
Gościem specjalnym Kongresu będzie Emilia Jasińska – Quell, Dyplomowany Instruktor AP, Mistrzyni Europy.
Celem Kongresu jest zaprezentowanie najnowszych produktów, międzynarodowych trendów, oraz technik stylizacji paznokci.

Tematyka Kongresu EUROFASION AKADEMIA PAZNOKCIA:
10–10.45: Manicure na produktach firmy Bio Creative – prowadzi Monika Trzcińska i Anna Watkowska, Instruktor AP
10.50-11.35: Zdobienia farbkami - idealne na paznokcie naturalne oraz sztuczne – prowadzi Marzena Stala, Dyplomowany Instruktor AP
11.40-12.25: French doskonały – prowadzi Aneta Janeczek, Dyplomowany Instruktor AP, Mistrzyni Polski Profesjonalistów Nail Design 2006
12.30-13.15: Zdobienia akrylem kolorowym - prowadzi Emilia Jasińska – Quell, Dyplomowany Instruktor AP, Mistrzyni Europy
13.20-14.05: Russian Style – najnowsze trendy w zdobieniu paznokci z wykorzystaniem kolorowego akrylu, żelu oraz farbek do zdobień – prowadzi Ewa Kargetta, Dyplomowany Instruktor AP, II Vice Mistrzyni Polski Nail Art Poland
14.10-15.00: Zdobienia paznokci metodą airbrush – prowadzi Sylwia Tomaszowska, Dyplomowany Instruktor AP

Wszyscy uczestnicy Kongresu otrzymają dyplom.
Wstęp na kongres 10 PLN.
Więcej informacji:ciechacka@akademiapaznokcia.pl, tel. 058 692 22 26,

-SOLARYJNY

Czasopismo SOLARIUM & Fitness z Bydgoszczy poprowadzi w niedzielę 16 września, urozmaicony i bardzo ważny, przede wszystkim dla gabinetów solaryjnych i kosmetycznych, Kongres Lady Fitness, pod tytułem „Piękne ciało, moje ciało”. Na kongres zapraszamy od godz. 12-14. Będzie można Wysłuchać wykładów Bogdana Ślęka „Rola światła w życiu człowieka”, Katarzyny Świtalskiej (Trenera i konsultanta zarządzania) „Piękne ciało, moje ciało – czyli o sztuce autoprezentacji” oraz Andrzeja Chmielewskiego „Nowa jakość w ośrodkach SPA & Wellness”.

Wszyscy uczestnicy Kongresu otrzymują dyplom.
Wstęp na kongres BEZPŁATNY.
Więcej informacji: SOLARIUM & Fitness" z Bydgoszczy Dariusz Idkowiak, tel. 0-603-695-454, e-mail: redakcja@solarium.net.pl

MISTRZOSTWA

MISTRZOSTWA MAKIJAŻU WIECZOROWEGO
Mistrzostwa Targów Lady w Makijażu Wieczorowym 2007 „Piękna i Powabna” poprowadzi Szkoła Makijażu Profesjonalnego Wizażu & Stylizacji Anity Folaron; - nagrody KRYOLAN, FOLARONI

I Miejsce – Dyplom za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Targów „Lady” Makijaż Wieczorowy „Piękna i Powabna” oraz wybrany rodzaj kursu wizażu lub stylizacji o wartości 2.000 zł. (Słownie dwa tysiące złotych) w Szkole Makijażu, Wizażu i Stylizacji Anity Folaron oraz nagrody rzeczowe – przybory i kosmetyki profesjonalne KRYOLAN - „KRYOLAN CITY ” WARSZAWA o wartości 800zł. oraz od firmy „FOLARONI” POZNAŃ o wartości 650zł.

II Miejsce – Dyplom za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Targów „Lady” Makijaż Wieczorowy „Piękna i Powabna” oraz wybrany rodzaj kursu wizażu lub stylizacji o wartości 1.500 zł. (słownie jeden tysiąc pięćset złotych) w Szkole Makijażu, Wizażu i Stylizacji Anity Folaron oraz nagrody rzeczowe – przybory i kosmetyki profesjonalne KRYOLAN - „KRYOLAN CITY ” WARSZAWA o wartości 800zł. oraz od firmy „FOLARONI” POZNAŃ o wartości 650zł.

III Miejsce – Dyplom za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Targów „Lady” Makijaż Wieczorowy „Piękna i Powabna” oraz wybrany rodzaj kursu wizażu lub stylizacji o wartości 1.000 zł. (Sownie jeden tysiące złotych) w Szkole Makijażu, Wizażu i Stylizacji Anity Folaron oraz nagrody rzeczowe „FOLARONI” o wartości 500,00

MISTZROSTWA ZDOBIENIA PAZNOKCI
Mazowieckie Mistrzostwa Zdobienia Paznokci „W krainie Elfów” poprowadzi Gabinet Zagubionych Marzeń Agnieszki Czarnieckiej oraz firma Delta, która znana jest szczególnie pod nazwami marek oferowanych produktów Pretty Woman Kinetics;

I Miejsce - tytuł Mistrza Targów LADY w zdobieniu paznokci oraz nagrody rzeczowe. Weekend SPA

II Miejsce – tytuł Wicemistrza Targów LADY w zdobieniu paznokci oraz nagrody rzeczowe. Jeden dzień w SPA

III Miejsce – tytuł drugiego Wicemistrza Targów LADY w zdobieniu paznokci oraz nagrody rzeczowe.

MISTRZOSTWA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO
zorganizuje firma Bek i Bek;

I Miejsce - tytuł Mistrza Polski w Makijażu Permanentnym w roku 2007 oraz nagroda rzeczowa – profesjonalny sprzęt do makijażu permanentnego firmy Bek i Bek

II Miejsce – tytuł Wicemistrza Polski w Makijażu Permanentnym w roku 2007 oraz nagrody rzeczowe- zestaw akcesoriów

III Miejsce – drugiego Wicemistrza Polski w Makijażu Permanentnym w roku 2007 oraz nagrody rzeczowe- zestaw akcesoriów.

Oprócz Mistrzostw i Kongresów, odbędą się liczne dodatkowe pokazy, porady wizażystów i stylistów, pokazy body painting oraz show fryzjerskie a także pokaz mody młodych projektantów:

Metamorfoza bez Skalpela - Artis Szkoła Makijażu Anna Brózda,
Ekstrawagandzkie show fryzur i makijażu - Artis Szkoła Makijażu Anna Brózda, Berendowicz & Kublin,
Pokaz "Makijażu Fashion " realizowany techniką klasyczną i airbrusch - IRENEUSZ FOLARON,
Pokaz "Makijażu Wieczorowego" w wykonaniu mistrzyni Wizażu - ANITY FOLARON

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Targów LADY, oraz udziału w kongresach jak i Mistrzostwach.

Dodatkowe informacje o targach na www.targilady.pl www.targilady.pl

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar