2009-10-09

Buty

Rewolucyjna technologia Reebok

Dzięki ultranowoczesnej technologii stworzonej przez Reeboka nie ma to znaczenia. Wystarczy jeden przycisk. I jedna para butów zamiast kilku. Reebok, pionier nowoczesnych rozwiązań w sporcie, znów zaskakuje! SelectRide to rewolucja na miarę technologii Pump, która dwadzieścia lat temu zmieniła oblicze sportowego obuwia. Dzięki SelectRide po raz pierwszy można za pomocą jednego przycisku dopasować swoje buty do aktualnie wykonywanej czynności sportowej!

Reebok Smoothfit Selectride to buty przeznaczone dla osób czynnie uprawiających sport. Bieganie, fitness, nordic walking - wybór nie ma znaczenia. Technologia SelectRide pozwala na perfekcyjne dopasowanie amortyzacji noszonego obuwia do wybranej aktywności. A wszystko to za pomocą jednego specjalnego przycisku umieszczonego na zewnętrznej części podeszwy buta. Pozycja TRAIN zapewnia doskonałą stabilizację stopy oraz podnosi wyczucie i przyczepność obuwia do podłoża. Włączenie opcji RUN zapewnia większą amortyzację i zmienia ułożenie stopy, ułatwiając bieg.

Dzięki zastosowaniu technologii SelectRide, po raz pierwszy w historii buty zyskały wymiar technologicznej maszyny rodem z Formuły1. Dopasowanie stopnia przyczepności do podłoża, aktywna amortyzacja sterowana jednym przyciskiem, stabilizacja w zależności od wyboru trybu poruszania się, to technologie do tej pory zarezerwowane dla nowoczesnych samochodów sportowych. Reebok tworząc Smoothfit Selectride zamyka tę maszynerię w jednym przycisku SelectRide. Teraz każdy może poczuć się jak Lewis Hamilton, mistrz świata w Formule 1, który już zdecydował się na supernowoczesne buty Reebok Smoothfit Selectride.

W najnowszym modelu Reeboka wykorzystano również technologię Smoothfit, która opiera się na bezszwowej konstrukcji buta. To najnowocześniejsze rozwiązanie konstrukcyjne, które minimalizuje ryzyko obtarć skóry i podrażnień. W technologii Smoothfit wyeliminowano wypukłość szwów poprzez pokrycie ich płaskimi taśmami łączącymi. Dzięki temu sam but zyskuje gładki, opływowy i nowoczesny wygląd.

Reebok, wprowadzając na rynek Smoothfit Selectride, rewolucjonizuje sport. Dzięki jednemu przyciskowi i technologii SelectRide dylemat jakie buty wybrać, biegać czy uprawiać fitness, przestaje istnieć. Dzięki zaawansowanej technologii Reebok jako pierwsza firma na świecie zamyka dwa buty w jednym. I czyni to z precyzją godną mechaników Formuły1.

Cena: 499 zł

Komentarze (3)

lenon (2009-12-30 15:48:00)
oo tak
te reeboki wprost wymiatają, jeden z moich lepszych zakupów, na siłkę idealne, noga się nie meczy,wygodne
żabka (2009-12-15 15:57:04)
taa łal
a to są damskie czy męskie, bo męskie już gdzieś widziałam, a gdyby były też takie dla kobitek to super, fajnie dobrane kolory
ja (2009-10-15 19:52:05)
łał
wspaniała technologia, ja mam do biegania też reeboki i są bardzo dobre, ale te to już szczyt marzeń
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar