2009-10-04

Buty

Buty Reebok

Tagi: buty, Reebok
Załóż najnowszy model Reebok YOU ARE LOVE by Rolland Berry i odkryj w sobie miejskiego artystę. Czerp inspiracje z wyrafinowanego połączenia mody, wysokiej sztuki i uczucia. To Ty jesteś miłością!

W modzie cenisz odwagę i niezależność, a sztukę wielbisz za jej wizjonerstwo i inspirujące pomysły? Weź głęboki oddech i zobacz, co Reebok przygotował specjalnie dla Ciebie! Moda wychodzi na spotkanie z wielką sztuką.

Sprawcą całego zamieszania jest światowej klasy artysta z Los Angeles - Rolland Berry, który wraz z Reebokiem od 2005 roku wspólnie tworzy niezapomniane kolekcje. To Rolland Berry postawił modę na równi ze sztuką. Do jego fanów i kolekcjonerów zaliczają się m.in.: U2, Linkin Park, Dave Gahan oraz Jude Law. Projekty Rollanda Berry są istną eksplozją kolorów, kontrastów oraz śmiałych kolaży i grafik. Kierując się własnym poczuciem stylu, artysta stworzył wspólnie z Reebokiem następną kolekcję butów, która rozkochuje od pierwszego wejrzenia. Reebok YOU ARE LOVE Rolland Berry to spektakularne połączenie mody i sztuki.Klasyczne sportowe buty powstały z kolorowych snów i radości życia, zostały natchnione pozytywną energią barw i miłością do sztuki. Z nimi poczujesz, że napis znajdujący się z tyłu buta „YOU ARE LOVE” dotyczy właśnie Ciebie! Zaskakująca rewia barw jest dostępna w połączeniu z bielą lub czernią. Reebok proponuje Ci oryginalny design i niezapomniane spotkanie ze sztuką. Wejdź w miejską przestrzeń w nowych butach i zabarw ją po swojemu! Limitowana kolekcja Reebok Rolland Berry oszołomi Cię artystyczną paletą barw i sprawi, że stracisz dla niej głowę! Czerp z niej energię do działania i wyraź siebie językiem kolorów i miłości!Limitowana kolekcja Reebok Rolland Berry dostępna w salonach firmowych Reebok w Łodzi: Manufaktura oraz w Warszawie: Arkadia, Złote Tarasy. Cena: 369 zł

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar