2009-09-29

PLOTKI

Madonna wyjdzie za mąż

Plotki donoszą, że Madonna chce poślubić swojego chłopaka Jezusa Luz.51-letnia piosenkarka przyznała, że jest gotowa, by się ustatkować i związać na stałe z 22-letnim kochankiem, z którym spotyka się krócej niż rok.

"Mogę iść albo w jedną albo w druga stronę, więc dlaczego nie? Zdecydowanie jestem w stanie wyobrazić sobie siebie wychodzącą za niego za mąż. Tak, jest to zdecydowanie możliwe. On jest taki słodki".

Madonna ma już za sobą dwa małżeństwa: jedno z aktorem Seanem Penn, a drugie z brytyjskim reżyserem filmowym Guy`em Ritchie. Teraz bierze pod uwagę zrobienie ogromnego wesela, by pokazać całemu światu jak bardzo jest zakochana.

"Jeden z krewnych powiedział: "Ona wie, że Jezus właśnie tego chce. Madonna ma wiele wspaniałych wspomnień związanych z oba ślubami. Nie chce się prześlizgnąć i zrobić to po cichu. Ona z pewnością chce by to było duże przyjęcie i raczej fantastyczny romans".

Madonna zaczęła myśleć o ślubie idąc wzdłuż alejki w kościele, gdy żegnała swojego przyjaciela Michaela Jacksona. Strata tak ważnej dla niej osoby, spowodowała, że Madonna, chce przeżyć życie wykorzystując każdą nadarzającą się możliwość. Chce również pokazać światu, że ten związek traktuje bardzo poważnie, zwłaszcza, że jej decyzja o spotykaniu się z prawie 30 lat młodszym mężczyzną, zaszokowała wielu. „Nie chcę by moja rodzina myślała, że przechodzę kryzys wieku średniego. Nie chcę by moi przyjaciele myśleli w ten sposób. Nie chcę by ludzie myśleli, że straciłam rozum".

Madonna i 22-letni model...czy piosenkarka zastanowiła się, czy chłopak, który jest jeszcze dzieckiem, sam będzie w stanie wychowywać jej własne dzieci? Czy to jest dobra decyzja dla rodziny, czy może lepiej kierować się chwilą i tym co dobre dla siebie?

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar