2009-09-24

PLOTKI

Patrick Swayze żałuje

Wielu znajomych aktora twierdzi, że Patrick Swayze żył jak mało kto, żył pełnią życia, tak by jak najwięcej z niego wziąć, ale jednocześnie niczego nie żałować. Jednak aktor żałuje jednej rzeczy, tego, że nigdy nie został ojcem.

Aktor podobno był zdesperowany, by mieć dzieci ze swoją żoną Lisą Niemi i był zdewastowany, gdy Lisa poroniła będąc w trzecim miesiącu ciąży. Po utracie dziecka, para starała się jeszcze o potomka, jednak Lisa nie zaszła ponownie w ciążę.

W jego wspomnieniach możemy przeczytać: "Nie mogłem się doczekać, kiedy zostanę ojcem, kiedy będę miał dzieci z kobietą, którą tak bardzo kocham. I chciałem być najlepszym ojcem, jakim tylko mógłbym być – takim ojcem jakim mój tata był dla mnie. Gdy Lisa poroniła byłem kompletnie załamany. Chcieliśmy spróbować ponownie, ale ta strata była dla nas bardzo bolesna i nie mogliśmy próbować tak od razu. Myśleliśmy, że mamy mnóstwo czasu, wiele lat przed sobą. W końcu zaczęliśmy starania mając nadzieje, że Lisa zajdzie w ciążę. Ale nigdy tak się nie stało".

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar