2009-09-23

PLOTKI

Koniec serialu Dr House

Hugh Laurie sprostował plotki, które donosiły, że myśli on o zrezygnowaniu ze swojej roli Dr House`a, gdyż z powodu roli doznaje kontuzji biodra, ponieważ w filmie cały czas kuleje. Laurie wcielił się w rolę bardzo kontrowersyjnego i strasznie złośliwego, można powiedzieć nieludzkiego, ale niezwykle utalentowanego lekarza Dr House`a. Jego postać ma poważne problemy z jedną nogą przez co kuleje i podpiera się laską, a ta fałszywa kontuzja zaczęła wywoływać prawdziwy ból i przez to pojawiły się plotki, że aktor poświęci swoją pracę, by zadbać o swoje zdrowie.

”Show może trwać do końca siódmej serii i następne, poprzez ósmą i dziewiąta, ale nie wiem, czy ja wytrwam, ponieważ zaczynam tracić kolano. To wymaga dużej pracy biodrem i rzeczy idą naprawdę źle”.

Jednak mimo tych plotek aktor twierdzi, że nie rezygnuje, gdyż nie chce odłożyć na półkę swojego stetoskopu po zakończeniu sezonu szóstego. Agent aktora również zaprzecza, że plotki o jego odejściu na emeryturę są nieprawdą i śmieje się z doniesień o problemach aktora z biodrem twierdząc, że to są jakieś histeryczne doniesienia.

Jeżeli aktor naprawdę ma problemy z kolanem może warto uleczyć Dr House`a? A czy wtedy nadal będzie taki zgryźliwy, czy może stanie się potulny jak baranek? House potulny...raczej niemożliwe...

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar