2007-06-26

PLOTKI

Bruce Willis poraniony

Pamiątki Bruce`a...
Bruce Willis posiada bardzo nietypową kolekcję i to w dodatku kolekcję na własnym ciele. Zbiera, czy tego chce czy nie, blizny wyniesione ze wszystkich części "Szklanej pułapki". Kolejna część tego kultowego niegdyś filmu, który jest pokazywany w każde ważniejsze święta, niedługo wchodzi na ekrany kin. Widząc ogromny plakat zawieszony na budynku Cinema City, byłam mocno zaskoczona. Któż by się spodziewał, że 52-letni aktor Bruce Willis ponownie wróci do grania w kolejnej części "Szklanej pułapki".

Nie te latka...
Bruce Willis ponownie zdecydował się na rolę niezwykle samodzielnego policjanta Johna McLane`a 12 lat po ostatnim odcinku "Szklanej pułapki". Po najnowszej części "Szklana pułapka 4.0." Bruce może znaleźć dodatkową kolekcję blizn na swoim ciele. Bruce sam oświadczył, że żałuje iż nie trzyma albumu ze zdjęciami, bo przez kilka tygodni jego noga od biodra w dół była cała fioletowa. Pozdzierał również skórę, a raz został powalony na ziemię i zarobił kilka szwów na skórze, czyli kolejne blizny do swojej kolekcji.

Sam przyznał...
Sam przyznał" "Mam pamiątki po wszystkich czterech częściach". Bruce również przyznał, że jest już za stary, by skakać z budynków i wyskawikać z pędzących samochodów, a wszystko w imię rozrywki. Na koniec dodał: "Jeżeli myślą o zrobieniu następnej części, niech się lepiej pośpieszą".

A my czekamy na film, gdyż zwiastun wygląda całkiem obiecująco.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar