2009-09-18

PLOTKI

Chris Brown chce Rihanne

Chris Brown publicznie prosi Rihannę, by dała mu kolejną szansę. 20-letni piosenkarz postanowił odzyskać miłość Rihanny i wykorzystał do tego Internet, w którym zamieścił romantyczną wiadomość dla swojej byłej dziewczyny.

Napisał: "Moje serce jest niepełne…ta część, która jest pełna to miłość do fanów, przyjaciół, rodziny i Boga. Ale brakuje mi kogoś lub czegoś". By nie pozostawiać wątpliwości o kogo chodzi Chris zamieścił link do swojej nowej piosenki 'Changed Man', video na którym widać serie zdjęć jego i Rihanny, gdy są razem. Na fotografiach możemy zobaczyć ujęcia, które zostały utrwalone podczas ich 18 miesięcznego związku, jak się całują, przytulają, śmieją i szepczą sobie do ucha. Chris dodał również: "Przepraszam wszystkich, to był jeden z tych dni..."

Nowa piosenka Chrisa 'Changed Man' zadebiutowała w sierpniu i plotki donoszą, że jest to próba pokazania Rihannie jak jest mu strasznie przykro.

Chris bił Rihanne, kopał ją i dusił w swoim wynajętym, srebrnym Lamborghini.

Teraz twierdzi, że to był jeden z tych dni, a jeżeli taki dzień znowu wróci i tym razem Brown nie cofnie się przed niczym? A co sądzi o tym wszystkim Rihanna? Nadal go kocha zgodnie z tym, co donoszą plotki czy może ma w zanadrzu jakąś bardzo bolesną zemstę?

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar