2009-09-18

PLOTKI

Pamiętnik Patricka Swayze

Chcesz się dowiedzieć, co czuł wasz ulubiony aktor Patrick Swayze, gdy dowiedział się, że jest chory? Komu zawdzięczał swoją siłę? Tego wszystkiego można dowiedzieć się z fragmentów książki "The Time of My Life" napisanej przez Patricka. Aktor pisze jak się czuł, gdy dowiedział się o swojej chorobie, opowiada o swoim małżeństwie z aktorką Lisa Niemi, z którą ożenił się w 1975 r.

”Miałem problemy z trawieniem” – pisze aktor w książce, która wyjdzie 29 sierpnia. „Całe życie miałem wrażliwy żołądek, więc zbytnio się tym nie przejmowałem, ale od pewnego czasu po prostu już nie mogłem znieść ciągłego dyskomfortu. Lekarz powiedział mi, że szanse na przeżycie więcej niż kilku miesięcy nie są duże i nie miałem powodu, by mu nie wierzyć” – ujawnia Patrick, który mówi, że lekarz nalegał, by walczył z chorobą i żeby kontynuował granie w serialu. „Kontynuowałem chemioterapię przez cały okres grania w serialu. Nigdy nie brałem żadnych tabletek przeciwbólowych bo one nie tylko uśmierzają ból, ale również otępiają i sprawiają, że zmysły są przytępione”.

Walcząc z chorobą Patrick miał siłę dzięki swojej żonie Lisie, o której napisał: „Jestem tak bardzo wdzięczny, że pokochałaś właśnie mnie. Wiem to dzięki Tobie, wiem, że znalazłem moją duszę. Zobaczyłem człowieka, którym chciałem być. Jesteś moją kobietą, kochanką, kumplem i moją panią. Kochałem Cię od zawsze, kocham Cię teraz i zawsze będę kochał”.

Mimo swojej trudnej walki Patrick do końca pozostał optymistą. „Zacząłem sobie tak myśleć, przeżyłem w życiu więcej niż 10 osób i to była niesamowita podróż. Więc teraz jest już dobrze”.

Patrick Swayze przegrał walkę z rakiem. Umarł w poniedziałek 14 września. Miał 57 lat. Do tej pory nie podano żadnych szczegółów o pogrzebie aktora.

Komentarze (1)

fanka (2009-10-07 10:23:22)
wstydźcie sie
jak już piszecie date to podawajcie prawdziwe dane , 14-09-2009 to data śmierci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar