2009-09-17

PLOTKI

Wszyscy kochają Patricka Swayze

Jennifer Grey, która grała z Patrickiem Swayze w wielkim hicie filmowym "Dirty Dancing" w 1987 r. szybko zareagowała na śmierć kolegi i zaraz po ogłoszeniu tej wiadomości wyraziła swój ból po tej wielkiej stracie.

"Patrick to była rzadka i piękna kombinacja czystej męskości i niesamowitej gracji. Cudowny i silny, prawdziwy cowboy o bardzo czułym sercu. Niczego się nie bał i zawsze chciał sam wykonywać wszelkie sztuczki kaskaderskie, więc wcale się nie dziwię, że jego walka z rakiem była tak zacięta i pełna godności. Kiedy o nim myślę to wracają wspomnienia, gdy byłam w jego ramionach kiedy jeszcze byliśmy dzieciakami, kiedy tańczyliśmy i ćwiczyliśmy podnoszenie w okropnie zimnym jeziorze grając w niepozornym filmie, który przypuszczalnie miał być obejrzany przez niewielką garstkę ludzi. Kieruje moje kondolencje również do największej miłości życia Patricka - Lisy Niemi, do jego mamy Patsy oraz do reszty jego rodzin".

Whoopi Goldberg i Demi Moore, które zagrały o boku Patricka w filmie "Duch" również go chwaliły. Whoopi powiedziała: "Patrick był naprawdę dobrym człowiekiem, zabawnym mężczyzną i osobą, której dużo zawdzięczam i którejjuż nie mogę się odwdzięczyć. Wierzę w przesłanie, które było w filmie "Duch" więc myślę, że Patrick zawsze będzie gdzieś blisko".

Demi postanowiła napisać na stronie kilka ciepłych słów o aktorze. "Patrick jesteś kochany przez tak wielu i twoje światło będzie zawsze w nas świecić". I potem Demi zamieściła słowa, która Sam powiedział do Molly w filmie "Duch". "To niesamowite Molly. Ta miłość w środku, zabierz ją ze sobą". Na koniec aktorka dodała: "Kocham Cię i zawsze będzie mi Ciebie brakować".

Inne gwiazdy również zostawiły swoje wpisy. Kirstie Alley: "Zawsze będę czciła moje niesamowite wspomnienia związane z Patrickiem. Świetnie się razem bawiliśmy...wracaj Patrick do nas szybko, bo potrzebujemy Cię tutaj". Ben Stiller: "Bardzo smutna wiadomość o śmierci Patricka. Był dobrym i hojnym człowiekiem. Szacunek dla niego".

Inne gwiazdy, które zamieściły swoje wpisy to: Paula Abdul, Rose McGowan, Donnie Wahlberg, Ricky Martin i Ryan Seacrest.

Komentarze (1)

sylwia Szm (2011-05-22 01:58:28)
brakuje nam cie puszczajcie czesciej jego filmy brakuje mi go
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar