Podczas MTV Video Music Awards 2009 wiele się działo. Tam również Ne-Yo przez przypadek wyjawił czego możemy się spodziewać po kolejnej płycie Rihanny.

”Na tym krążku usłyszycie Rihannę, która jest ostrzejsza i bardziej zła. Rihanna będzie wypowiadała takie słowa, których nigdy wcześniej nie słyszeliście z jej ust”.

Drugą osobą, która ujawnia kilka szczegółów o najnowszej płycie Rihanny jest Akon, który wyjawił, że jego współpraca z Rihanną nie zakończyła się wcale stworzeniem ballady. „Mam zamiar rozweselić trochę Rihannę. Wcale nie chcę rozzłoszczonej Rihanny”.

Nie ma jeszcze żadnych oficjalnych doniesień o nowym tytule albumu, a do współpracy z Rihanną nad jej nowym albumem przypisuje się takie osoby jak: Tyson Ritter, Stargate, James Fauntleroy, Christopher "Tricky" Stewart, The-Dream, Justin Timberlake, Jay-Z, Kanye West, Ryan Tedder z zespółu OneRepublic, Soulja Boy, Shontelle i Pharrell Williams.

Rozgniewana Rihanna…nie trzeba pisać dlaczego może być rozgniewana, choć jej kolejne decyzje wcale nie są jasne. Płyta z pewnością będzie ciekawa i pełna hitów, bo w przypadku Rihanny chyba inaczej być nie może.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar