2009-09-15

PLOTKI

Hamilton rzuca Nicole

Lewis Hamilton zaprzecza, że zakończył swój prawie dwuletni związek z piosenkarką zespołu Pussycat Dolls - Nicole Scherzinger. Hamilton zaprzeczył wszelkim plotkom, które mówiły, że gwiazda Formuły 1 rzucił swoją dziewczyną, gdyż nie był gotowy do przejścia na kolejny etap związku i wyraźnie powiedział, że nadal są razem.

13 września brytyjskie Sunday Mirror doniosło, że Lewis rzucił Nicole około 10 dni temu. Plotki te opierały się o doniesienia źródła bliskiego parze. „Lewis był niechętny, by związek przeszedł na kolejny poziom. Czuł na sobie presje, że musi przenieść związek na kolejny etap, a on wcale nie chciał się zaręczyć, nie chciał brać ślubu ani mieć dzieci. Jest młody, spędza z Nicole nieprzyzwoicie mało czasu i Lewis nie chce jeszcze zrezygnować ze swojej młodości na rzecz wieczności z Nicole. Dla Hamiltona związek na odległość to duże wyzwanie i jest to dla niego bardzo ciężkie”. Plotki donosiły również, że Nicole była zdewastowana nagłym rozstaniem, gdyż marzyło o tym, by spędzić z Hamiltonem resztę swojego życia.

Jednak Lewis przywołał prasę do porządku i zaprzeczył wszystkim plotkom twierdząc, że to wszystko bzdury, że wcale się nie rozstali i nadal są razem. Nicole jednak nie skomentowała całej sytuacji.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar