2009-09-12

PLOTKI

Jessica Simpson zdesperowana

Jessica Simpson jest zdewastowana, gdyż jej były chłopak Tony Romo ma już nową dziewczynę. Piosenkarka po prostu nie może uwierzyć w to, że jej były chłopak tak szybko pogodził się z faktem, że nie są już razem i znalazł pocieszenie w ramionach 22-letniej Candice Crawford.

"Ona nie może w to uwierzyć. Nie chce Tony`ego z powrotem, ale nikt nie lubi patrzeć na to, że były chłopak/była dziewczyna tak szybko znaleźli sobie pocieszenie u boku kogoś młodego i niezwykle seksownego. To jest najgorszy moment na takie rewelacje. Znowu otworzyło się wiele ran. Jessica przestała się czuć pewnie".

Podobno nowa dziewczyna Romo do złudzenia przypomina Jessice, która pogrąża się w pracy, by zapomnieć. "Pogrążyła się w pracy i próbuje nie skupiać się na rozstaniu z Tonym". Plotki również donoszą, że Jessica Simpson znowu zaczęła się spotykać ze swoim byłym chłopakiem Johnem Mayerem, by choć trochę zapomnieć o Tonym.

Znajomi piosenkarki wcale nie polepszają sprawy, gdyż twierdzą, że Jessica Simpson ma po prostu pecha w miłości i stąd biorą się jej porażki. To z pewnością wcale nie pomoże piosenkarce uporać się ze swoimi problemami.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar