2009-09-10

DEKORACJA WNĘTRZ

Festiwal Wnętrz w Gdańsku

Przez dwa dni łódzka firma DKM Impresja na swoim stanowisku, znajdującym się w halach Międzynarodowych Targów Gdańskich przy ul. Beniowskiego 5, prezentować będzie swoje niepowtarzalne samoprzylepne Dekoracje WELUROWE, które można m.in. zobaczyć na stronie marki „Klimaty Domu” - www.klimatydomu.pl.

Dla wszystkich rodziców, odwiedzających „Festiwal Wnętrz”, ważna informacja, która z pewnością ich ucieszy! Przy stoisku firmy DKM Impresja znajdować się będzie „kącik dla dzieci”, gdzie rodzice będą mogli je zostawić pod opieką pracowników firmy i swobodnie korzystać z atrakcji festiwalu. W „kąciku” pociechy będą mogły korzystać z zabawek i różnych atrakcji w ciepłych i przyjemnych klimatach z weluru. Przewidziane są również darmowe upominki!Firma DKM Impresja jest znana nie tylko z powodu swoich produktów, ale także akcji charytatywnych, które prowadzi. Jedną z nich jest wspólna akcja Fundacji Happy Kids z marką „Klimaty Domu”. Jest to unikalny w skali Polski przykład współpracy prywatnej firmy z organizacją pożytku publicznego. Jej głównym celem jest pomoc najmłodszym, spędzającym dzieciństwo w domach dziecka. Dzięki akcji „Mały Dekorator” – bo o niej tu mowa - Fundacja Happy Kids chce zbudować kolejny rodzinny dom dziecka.

– To pierwszy znany mi przypadek współpracy prywatnej firmy i fundacji na taką skalę. Mam nadzieję, że za tym przykładem pójdą też inni przedsiębiorcy – mówi Aleksander Kartasiński – v-ce Prezes Zarządu Fundacji Happy Kids.Czym są Dekoracje WELUROWE i skąd ich wyjątkowość?

Dekoracje WELUROWE to jedna z najprostszych, a jednocześnie najbardziej wyrafinowanych metod aranżacji wnętrz. Łączą w sobie łatwość zastosowania z jednym z najszlachetniejszych materiałów – welurem (szlachetna odmiana pluszu). Jego miękkość, łatwość w utrzymaniu oraz wspaniała kolorystyka sprawiają, że Dekoracje WELUROWE to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą dbać o swój dom. Miękkość i ciepło materiału sprawia, że wnętrze od razu zyskuje domową przytulność i wyczuwalny luksus.

Każda Dekoracja WELUROWA posiada warstwę z klejem, która umożliwia dekorowanie dowolnie wybranej powierzchni: ściany, szyby, lustra, mebli czy nawet doniczki, a w razie potrzeby – bezproblemowe jej odklejenie i przeniesienie na inną powierzchnię! Jest więc to produkt wielokrotnego użytku. Dodatkowo Dekoracje WELUROWE są dziecinnie proste w użyciu: na oczyszczoną powierzchnię nanosimy wybrany wzór, dociskamy i gotowe! Szybko, łatwo i czysto.Ponad 150 wzorów dostępnych jest w 15 najmodniejszych kolorach. Wśród licznych motywów znaleźć można między innymi takie o tematyce kwiatowej i roślinnej, etniczne, ornamentowe, geometryczne oraz wzory dla dzieci. Oferta jest na tyle szeroka, by każdy znalazł wzór pasujący do jego wnętrza a nawet charakteru. Welur na ścianie to luksus dostępny dla każdego za niewielkie pieniądze (ceny już od 8,90 zł).

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar