2009-09-09

PLOTKI

Rihanna i Chris Brown znowu razem

Rihanna i Chris Brown planują razem romantyczne wakacje. Jak to możliwe, skoro przez pięć lat obowiązuje ich zakaz zbliżania się siebie? Z powodu właśnie tego zakazu para ma zamiar lecieć do Acapulco w Meksyku, gdyż tam ten nakaz nie będzie ich obowiązywał.

"Rozmawiali ze swoimi prawnikami, by się przekonać, co jest dozwolone i planują dwa tygodnie w Meksyku. Chcą spędzić razem trochę czasu w ciszy i spokoju i zdają sobie sprawę, że muszą wiele przemyśleć zanim ich związek znowu zostanie ogłoszony publicznie. Rihanna podobno jest zdesperowana, by nie zawieść swoich fanów, gdyż bardzo ją wspierali, gdy Chris ją pobił. Zarówno Rihanna, jak i Chris muszą wymyślić odpowiednią strategię, by kariera żadnej ze stron na tym nie ucierpiała".

"To co się stało było szokiem dla nich obojga i zachowanie Chrisa było zupełnie do niego nie podobne. Po tamtym incydencie nie mogli nic innego zrobić, tylko się rozstać. Ale cały czas pozostali w kontakcie i potajemnie się spotykali, gdyż tęsknili za sobą. Nigdy nie przestali się przecież kochać". Chris podobno gardzi samym sobą po tym co zrobił Rihannie. Teraz dostaje od niej drugą szansę i chce zrobić wszystko, by jej to wynagrodzić.

Drugą szansę...drugą szansę na miłość, czy kolejne pobicie? Fani i tak już są zawiedzeni postępowaniem Rihanny.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar