2009-09-08

PLOTKI

Amy Winehouse wraca do byłego męża

B>Plotki donoszą, że Amy Winehouse sekretnie spotyka się ze swoim byłym mężem Blakem Fielder-Civil po to, by naprawić swój związek. Winehouse i jej uzależniony od narkotyków mąż, pobrali się w roku 2007, jednak dwa lata później wzięli rozwód, gdyż Amy przyznała się do niewierności. W czasie małżeństwa oboje musieli się borykać z problemami z alkoholem i narkotykami.

Według plotek Amy Winehouse spotkała się ze swoim byłym mężem po raz pierwszy od 14 miesięcy. Podobno para spędziła bardzo romantyczny wieczór.

"Randka się udała. Zjedli kolację, wypili kilka drinków, a potem bez niczyjej wiedzy Amy zaprosiła go do swojego domu. Spędzili ze sobą świetną noc. Amy znowu się cieszy, że może być w jego towarzystwie. W domu Amy jest ochroniarz na całą dobę, który dostał instrukcje, że nie wolno mu wpuścić do domu jej byłego męża, więc sama wpuściła go oknem na tyłach domu i dzięki temu spędzili trochę czasu tylko ze sobą" – podaje źródło.

Randki po kryjomu...chyba wszystko zaczyna się od nowa, co nie będzie dobre dla piosenkarki, której kariera już i tak jest skazana na upadek.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar