2009-09-06

PLOTKI

Brown uważa Winfrey za zdrajczynię

To nie plotki. Oprah Winfrey sugeruje Chrisowi Brownowi, żeby udał się na terapię po tym, jak skrytykował ją za to, że udziela wsparcia Rihannie.

Po przeczytaniu raportów policyjnych z pobicia Rihanny Oprah Winfrey postanowiła zorganizować program poświęcony przemocy w rodzinie i poszła w tym tak daleko, że zasugerowała Rihannie, by wzięła pod uwagę rozejście się z Brownem, gdyż plotki donoszą, że para jest nadal razem. Brown przyznaje, że czuje się zdradzony przez Winfrey, która mogła go bardziej wspierać.

W wywiadzie dla magazynu People Brown powiedział: "Oprah przyjęła takie stanowisko: "To użycie siły jest problemem", a dla mnie to było jak policzek w twarz. Zrobiłem dla niej bardzo dużo. Pojechałem do Afryki, by wystąpić w jej szkole. Mogłaby być bardziej pomocna i powiedzieć np. ok., pomogę im obojgu." Te komentarze rozzłościły Winfrey. Jej agent od razu zareagował. "Oprah jest bardzo wdzięczna Chrisowi za to, że wystąpił w jej afrykańskiej szkole, ale przemoc w rodzinie traktuje bardzo poważnie. Ma nadzieję, że Chris otrzyma pomoc taką jakiej potrzebuje".

Na reszcie ktoś przyznał i powiedział na głos, że Chris Brown jednak potrzebuje pomocy...

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar