2009-09-04

PLOTKI

Demi Moore chce dziecka

46-letnia aktorka Demi Moore, która ma już trzy córki z byłym mężem Brucem Willisem, twierdzi, że wcale nie jest za stara, by wychować następne dziecko i przyznaje, że tę kwestię już przedyskutowała ze swoim 31-letnim mężem Ashtonem Kutcherem.

Kiedy zapytano Demi, czy poszerzy swoją rodzinę odpowiedziała: "Dlaczego nie? Wszystko jest możliwe. Mamy tak wiele powodów do życia, dziecko jest jednym z nich. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona do wszystkich możliwości, które daje nam wspólne życie. Jestem nieuleczalną optymistką, bardziej skupiam się na tym, co daje mi szczęście niż na tym co mnie denerwuje".

Demi, która jest żoną Ashtona od 4 lat, mówi, że różnica wieku nigdy dla nich nie była problemem, pomimo, iż czasem mając inny pogląd na życie, zawsze potrafią znaleźć wspólny grunt. "Dla mnie jest najważniejsze to, że znalazłam kogoś, dla kogo różnica wieku nic nie znaczy i z kim tworzę niezwykle udany związek. Oboje jesteśmy na innym etapie jeżeli chodzi o życie prywatne, jak również karierę. Ale patrzymy na to jak na pozytywną rzecz, gdyż to, że mamy różne życie niezwykle nas wzbogaca i mamy czym się dzielić. Nie będę również udawać, że nie cieszy mnie fakt, że jestem żoną tak przystojnego mężczyzny. Spotkałam w życiu wielu czterdziesto i pięćdziesięciolatków, którzy byli znacznie mniej dojrzali niż Ashton, który jest bardzo odpowiedzialny i nigdy mu nie przeszkadzały obowiązku jakie mam w stosunku do mojej rodziny. Większość mężczyzn, którzy mają 25 lat, nie byliby w stanie się z tym zmierzyć, ale myślę, że Ashton wyprzedza czas. Dzielimy się wszystkim, on jest również moim najlepszym przyjacielem".

Jak widać w każdym wieku można spotkać swoją wielką miłość.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar