2009-09-01

PLOTKI

Demi Moore nie jest sztuczna

Ludzie są przekonani, że Demi Moore doskonały wygląd zawdzięcza operacjom plastycznym. Jednak aktorka zaprzecza. „To całkowita nieprawda, nigdy nie przeszłam przez żadną operację plastyczną” – ujawnia Demi w wywiadzie dla francuskiego wydania magazynu Marie Claire.

"Mimo tego, nigdy nie śmiałabym osądzić tych, którzy się poddali operacjom. Jeżeli to było najlepsze rozwiązanie dla nich, to nie widzę żadnego problemu. Jednak mi osobiście nie podoba się pomysł poddawania się operacji, by zahamować proces starzenia się. Jednak skalpel to nie jest rozwiązaniem."

Mimo, że aktorka jest przeciwna operacjom, nie wyklucza, że w przyszłości pójdzie pod nóż. "Dzień, gdy spojrzę na siebie i się rozpłaczę, może być dniem, gdy zdecyduję się na poddanie operacji. Obecnie wolę być kobietą, która wygląda pięknie jak na swój wiek i z całą desperacją próbuję wyglądać jak kobieta po 30-stce bez interwencji chirurga."

Przez swój wygląd, brak zmarszczek, plotki donoszą, że Demi musiała mieć jakieś operacje. Bo jak to możliwe, by w wieku 47 lat nie mieć ani jednej zmarszczki i wyglądać o wiele lepiej niż, gdy się miało lat dwadzieścia? Coś chyba tutaj nie gra...

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar