2009-08-29

PLOTKI

Powrót TLC

Dziewczyny z TLC postanowiły znowu połączyć siły i po raz pierwszy wystąpią podczas imprezy charytatywnej u Justina Timberlake'a. Plotki donoszą, że podczas tego koncertu będzie również można zobaczyć Taylor Swift, Alicie Keys i Ciare.

Pieniądze z koncertu zostaną przekazane szpitalowi dziecięcemu Shriners Hospital for Children, a gospodarzem koncertu będzie oczywiście organizator czyli Justin Timberlake. Koncert odbędzie się w mieście grzechu dniach 11 – 18 października. Jednocześnie będzie zorganizowany również turniej golfowy "2009 Justin Timberlake Shriners Hospitals for Children Open". Bilety podobno mają być w sprzedaży od 29 sierpnia.

TLC rozpadło się w 2008 r. Właśnie wtedy było powiedziane, że to mało prawdopodobne, że jeszcze kiedykolwiek powstanie kolejny album zespołu, jednak pomysł pożegnalnej trasy koncertowej już kiedyś powstał. TLC wypuściło 4 albumy, ostatni z nich nosił nazwę "3D" i został wypuszczony w 2002 r. Dwa lata później zespół wydał również album podsumowujący ich pracę "Now & Forever: The Hits". Jeden koncert, na którym dziewczyny znowu zaśpiewały razem odbył się w marcu w Japonii, a jak dziewczyny zostaną przyjęte przez swoją własną publiczność?

Komentarze (1)

jola (2010-02-28 13:10:48)
Powrót? chyba zza grobu
Od 2002 Lisa Lopez nie żyje. We dwie dużo nie naśpiewają.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar