2009-08-27

Buty

Reebok Pegasus by Basquiat

Tagi: Reebok, buty
Chcesz poczuć rytm miasta, które nie zasypia? Dotknąć stopą nowojorskiej ulicy. Oddychać powietrzem przesiąkniętym brooklinem? Zrób to! Załóż Reebok Pegasus by Basquiat i namaluj od nowa swoją własną historię.

Reebok Pegasus by Basquiat to buty z najnowszej kolekcji Reeboka inspirowanej dziełami wybitnego artysty Jeana-Michela Basquiata, który swoją niepowtarzalnością i niecodziennością przekazu podbił świat nowojorskiej sztuki współczesnej. Biało – czarne, graficzne motywy na butach, nawiązują do słynnego dzieła „Pegasus”. Kilkadziesiąt cytatów, urwanych zdań oraz symboli. Niezrozumiałe rysunki, napisy, bazgroły. Zgiełk miasta budzącego się do życia. Załóż Reebok Pegasus by Basquiat i poczuj jak przepełnia Cie brookliński spleen.

Zanurz się w miejskiej sztuce życia. Odkryj dzieła Basquiata wyryte na niepowtarzalnych sportowych Reebok Pegasus by Basquiat. Butach stworzonych dla ludzi niezależnych, przepełnionych indywidualizmem i chęcią działania. Dotknij sztuki i idź zdobywać miasto. Twoje miasto.

Cena: 429 zł

Komentarze (2)

moriiiis (2012-05-27 14:07:23)
chce kupić
 no właśnie gdzie ?
zaczi5 (2012-05-27 14:06:32)
sklep
 gdzie mohe takie kupić ?
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar