2009-08-26

Perfumy

1 Million Gold Collector

1 Million Gold Collector, to kolekcjonerska edycja zapachu 1 Million przygotowana na sezon jesienno-zimowy 2009. W ekstrawaganckiej butelce w całości pokrytej metalicznym lakierem w kolorze złota bawi skrajnościami i obnosi ze swoim ekscentrycznym stylem.

1Million Gold Collector łączy w sobie elegancję i żartobliwy, nieco ironiczny humor. Rezultat? Ta czysta sztabka złota o wyrafinowanym designerskim wyglądzie sprawia, iż można się wręcz zapomnieć i... zapomnieć, że jest to w istocie przede wszystkim... zapach. Zapach o rozpoznawalnym aromacie 1 Million. Pełen kontrastów, wibrujący świeżymi nutami cytrusów, aromatem korzennych przypraw, eleganckim zapachem skóry.

Pierwsza wyczuwalna jest świeżość grapefruita, mięty i czerwonej mandarynki. To nuta głowy. Następnie pojawiają się pikantne akordy serca, z akcentem aromatu róży i cynamonu. Wreszcie przychodzi całkowicie odurzający zmysłowy zapach nut głębi: skóry, białego drewna, ambry i indonezyjskiej paczuli.

Styl zapachu 1 Million jest niezaprzeczalny. Utajony humor połączony z innowacyjnym, silnym, zuchwałym wręcz know-how projektanta, który jest mistrzem gatunku... Paco Rabanne i metal – prawdziwy romans.
Pojemność: 100 ml
Cena: 305 zł
Zapach 1 Million w limitowanej edycji dostępny jest wyłącznie w perfumeriach Sephora

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar