2009-08-26

PLOTKI

Kolejny sezon Gotowe na wszystko

Na zdjęciach promujących kolejny sezon serialu „Gotowe na wszystko” kobiety z Wisteria Lane są ubrane w suknie wieczorowe. Oficjalna fotka promująca szósty sezon serialu pokazuje Bree Hodge trzymającą filiżankę herbaty i spodek, Gabrielle Solis trzymającą odkurzacz, Lynette Scavo wypchanego niedźwiedzia, Susan Mayer jabłko, której jest już ikoną serialu i Katherine Mayfair trzymającą toster.

Premiera szóstego sezonu „Gotowych na wszystko” za granicą odbędzie się 27 września odcinkiem "What Wedding, What Way". Dzięki zdjęciom, które pokazywały się w ciągu ostatnich miesięcy mogliśmy zobaczyć Teri Hatcher i Da Delany w sukniach ślubnych, więc można przypuszczać, że albo Susan albo Katharine wyjdą za mąż.

W kampanii promocyjnej szóstego sezonu „Gotowe na wszystko” będzie wykorzystany również najnowszy singiel Shakiry "She Wolf", który pochodzi z jej nadchodzącej płyty, o tym samym tytule co singiel, którą będzie można kupić już od października. Teledysk Shakiry zostanie pocięty i zostaną tam powstawiane sceny z nowego sezonu serialu. Niewiadomo jednak kiedy ten promocyjny teledysk zostanie wypuszczony.

Zdjęcie: daemonstv.com.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar