2009-08-26

PLOTKI

Jude Law nie pamięta

Przyjaciółka Samanthy Burke, która niedługo urodzi dziecko Law, którym miała w tamtym roku niewielki romans, twierdzi, że jej przyjaciółka nie widziała ani nie była z nim w jakimkolwiek kontakcie od czasów Nowego Jorku.

”Spotkała go w klubie w Nowym Jorku. Wtedy był chory więc postanowiła, że będzie do niego chodziła i się nim opiekowała. Trwało to około 1 tygodnia. A Jude nawet jej nie pamiętał. Nie widzieli się od czasu tamtych wydarzeń w Nowym Jorku. Kontaktują się tylko za pośrednictwem swoich prawników”. Koleżanka modelki uważa, że jej przyjaciółka jest szalona, że chce donosić tą ciążę.

Sama Samanta zaprzecza, że chodzi jej o pieniądze, że szuka okazji. Na swoim blogu napisała: „Wcale nie szukam łatwego zarobku. Nigdy nie spotykałam się z bogatym mężczyzną. Zawsze się zastanawiałam jak kobiety mogą prosić swoich chłopaków, żeby im kupowali ubrania. Kiedy się dowiedziałam, że jestem w ciąży to byłam przerażona. Wcale nie skakałam z radości, bo złapałam bogatego mężczyznę. Po prostu się rozpłakałam.”

Plotki donoszą, że Samantha zażądała 5,900 funtów miesięcznie na utrzymanie dziecka, które nazwie Sophia i które przyjdzie na świat w październiku. Jude podobno chce być obecny w życiu dziecka.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar