2009-08-20

PLOTKI

Alicja Bachleda-Curuś w ciąży

Plotki donoszą, że para Colin Farrell i Alicja Bachleda, którzy zaczęli się spotykać na początku tego roku, mają zamiar założyć razem rodzinę i podobno już się do tego zabrali, gdyż zauważono, że Alicja nosi już niewielki brzuszek.

”Alicja była niezwykle promienna. Nie mogłam sobie odmówić, by nie spojrzeć na nią i zauważyłam zaokrąglony brzuszek ukryty pod czarną tuniką. Dłoń Alicji spoczywała na brzuchu, gdy przechodziła przez lotnisko” – podaje źródło.

Czyżby Alicja była w ciąży? Plotki nie są jeszcze potwierdzone, ale jeżeli okaże się, że Alicja jest w ciąży to Colin Farrell zostanie po raz drugi ojcem. Ma już 5-letniego synka z poprzedniego związku z modelką Kim Bordenave.

Aktor, który jest znany ze swoich licznych związków i z łamania kobiecych serc, poprosił Alicję w maju, by się do niego wprowadziła, by mógł z nią spędzać tak dużo czasu jak się da. „Colin chce mieć ją przy sobie cały czas. Kocha świadomość, że wróci do domu, a ona będzie na niego czekała.”

Colin i Alicja spotkali się w tamtym roku podczas kręcenia filmu „Ondine”. Film opowiada historię irlandzkiego rybaka, który znalazł syrenę zaplątaną w jego sieci.

No i tak chyba jest trochę w tym związku. Colin zrobił dla Alicji sieć, ona jest szczęśliwa, jednak czy Colinowi szybko się nie znudzi i nie rzuci jej jak wszystkie inne? Jak widać dziecko też nie jest go w stanie przywiązać do kobiety. Mam nadzieję, że Alicja znalazła swoje szczęście i będzie w stanie zatrzymać to szczęście przy sobie.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar