2009-08-22

PLOTKI

Eva Longoria-Parker w Las Vegas

Eva Longoria-Parker planuje otworzyć swoją meksykańską restaurację Beso w Las Vegas. Aktorka sławna z serialu „Gotowe na wszystko” ma otworzy sieć swoich restauracji, które oferują meksykańskie jedzenie i są ogromnie popularne w Hollywood, w Wigilię 2010r.

”Vegas to miasto, która ma najwięcej energii na świecie spośród wszystkich innych miast. To jest miasto jedzenia i o to nam właśnie chodzi, bo nasze menu idealnie się tam nadaje. Wszystko co oferujemy jest unikatowe. Nikt w Vegas nie oferuje tego co my. Ja osobiście jestem wielką faną sztuki gotowania. Kocham gotować i bawić się. To jest po prostu dopełnienie mnie samej.”

Menu w Vegas będzie oryginalne, takie samo jak w innych Beso, jednak będą serwowane drinki i posiłki, które powstały przez inspiracje stolicą hazardu. Będzie tam również górne pięterko o nazwie Eve również zainspirowane Las Vegas. Eva, 34 lata, jest kobietką bardzo przedsiębiorczą, gdyż już myśli o otwarciu Besitos, mini wersji swojej restauracji, które będą się znajdowały na lotniskach. „Właśnie podpisaliśmy kontrakt z pierwszym lotniskiem i to będzie w Los Angeles, więc jesteśmy bardzo podekscytowani.”

Opisując swoją restaurację Beso Eva również ujawniła, że jej mąż jest wielkim fanem jedzenia z jej restauracji. „Tony najchętniej żywiłby się tam rano, w południe i wieczorem, jeżeli tylko byłoby otwarte. Ma oczywiście swoje ulubione potrawy.”

Sama chętnie bym spróbowała takiego meksykańskiego jedzonka.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar