2009-08-19

ROZRYWKA

Nowy teledysk NEFRE

Wszystkie zdjęcia do teledysku zostały zarejestrowane w Częstochowie w okresie od października 2008 do sierpnia 2009 roku. Oprócz artystycznej kreacji członków zespołu w głównych rolach można zobaczyć aktorów-amatorów wyłonionych w drodze castingu.

"Nic nie ugrałeś" to opowieść z morałem o ludzkich wyborach, tych dobrych i złych, wzbogacona świetnymi zdjęciami Adama Żurawieckiego (znanego z krótkich form filmowych "extreme" a częstochowianom przede wszystkim jako autora filmu "Wełnopolish") Z Adamem Żurawieckim zespół NEFRE miał już okazję współpracować wcześnej przy okazji realizacji teledysku do utworu "Słuchaj nas" z debiutanckiego krążka.

Teledysk NEFRE "Nic nie ugrałeś" Scenariusz i reżyseria: Adam Żurawiecki, zdjęcia: Adam Żurawiecki Współpraca: Kamil "Kamilos" Ostrowski i Piotr "Dziker" Chrząstek.

Przypomnijmy, że dotychczasowe filmowe ilustracje piosenek NEFRE to animowane "Kto wie...?" i "To jest ta nuta", ponadto pierwszy teledysk "Muzyczny świat", wspomniany już "Słuchaj nas", "Częstochowa" (teledysk zrealizowany przez TVP Katowice) oraz zrealizowany w warszawskich plenerach "Nasz styl".

21.08.2009 (piątek) godz. 21:00 Cafe Belg Al. NMP 32. Wstęp wolny (ilość miejsc ograniczona!!!)

Podczas imprezy będzie można nabyć płyty zespołu oraz oficjalne T-shirty i przypinki w promocyjnych cenach.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar