2009-08-19

PLOTKI

Britney Spears znowu sama

Chłopak Britney Spears rzucił ją, gdyż podobno znalazł się pod zbyt wielką presją, która mówiła mu, że ma się oświadczyć Britney.

Podobno piosenkarka bardzo chciała, by jej chłopak się oświadczył i przez to doszło do rozpadu związku.

”To działo się zbyt szybko, zbyt wcześnie dla Jasona. Nie podobała mu się presja, którą wywierała na nim Britney i jej rodzina. Jason powtarzał jej, że on się nigdy nie ożeni, jednak ona mu nie wierzyła. Myślała, że zmieni swoje podejście, że będzie chciał włożyć na jej palec obrączkę jak tylko urodzi mu dziecko. Jason powiedział, że musi od niej odpocząć, a ona ma złamane serce, znowu…”

Mimo, że cały świat wie, że są w separacji, to Britney Spears widziano na zakupach z ogromnym, diamentowym pierścionkiem na palcu, na którym zazwyczaj nosi się pierścionek zaręczynowy. Britney była podobno tak zdesperowana, by wyjść za Jasona, że planowała przejść na judaizm.

Britney musi mieć jakiś problem, sama sobie niszczy życie zmuszając mężczyzn do czegoś, czego nie chcą. Zrozumiałe jest dla mnie to, że mając dwóch synów chciałaby stworzyć prawdziwą rodzinę, ale na siłę nic się nie da zrobić.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar