2009-08-19

PLOTKI

Mischa Barton za gruba

Aktorka Mischa Barton dopiero co została wypuszczona z oddziału psychiatrycznego, na który zgłosiła się dobrowolnie, a już doznała szoku. Młoda aktorka ma zagrać modelkę w nowym serialu “The Beautiful Life” i z tego powodu powiedziano jej, że ma schudnąć aż 4 kg, a przy jej figurze to naprawdę dużo.

”Ona wie, że w ten sposób nazywają ją grubą za jej plecami. Ona dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że jest cięższa niż powinna być, ale gdy to usłyszała, po prostu była w szoku, wstrząsnęło to nią. Jak może grać modelkę, skoro jest gruba? Mischa jest załamana, strasznie się rozpłakała przed rozpoczęciem zdjęć. Nałożono na nią ogromną presję od razu po wyjściu ze szpitala.”

Mimo załamania aktorki, Mischa podobno jest bardzo zdeterminowana, by zgubić zbędne kilogramy. Przyjaciele twierdzą, że ona zawsze potrafiła bardzo szybko tracić wagę. Wszyscy wiedzą, że ona toczy wieczną walkę, więc wszyscy ją wspieramy.”

Taki właśnie jest świat kina. Bezwzględny, gdzie uczucia aktorów, którzy chcą coś osiągnąć nic nie znaczą, a takie polecenia i plotki mogą doprowadzić do załamania osoby, która w rzeczywistości jest słaba. Naprawdę nie ma jej czego zazdrościć.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar