2009-08-14

TECHNOLOGIA

Sprzęt od Memorex dla kobiet

Memorex pasuje do życia współczesnej kobiety Produkty Memorex zaspokajają praktyczne potrzeby współczesnych konsumentek oraz nawiązują stylistyką do najnowszych trendów we wzornictwie. Są pomysłowe, oryginalne i proste w obsłudze. Doskonale nadają się do użycia zarówno w domu, jak i poza nim - w samochodzie, w parku, podczas spacerów i ćwiczeń. Obsługa sprzętu Memorex jest niezwykle prosta i intuicyjna, dzięki czemu nie są potrzebne skomplikowane instrukcje obsługi.

“Kobiety korzystają z nowych technologii by uprościć i uatrakcyjnić sobie życie, a nie po to, by je skomplikować. Memorex produkuje modny i prosty w obsłudze sprzęt elektroniczny dla kobiet, zawsze przywiązując niezwykłą uwagę do jego wyglądu” - mówi Matthieu Valk, Marketing Communications Manager Memorex na obszar EMEA.

Idealne rozwiązanie dla nowoczesnej kobiety Cenisz wygodę, styl i oryginalność? Jesteś aktywna i zawsze w ruchu? A może stawiasz na stonowaną klasykę i tylko czasami pozwalasz sobie na małe szaleństwo? Memorex ma dla Ciebie idealne rozwiązanie! MiniMove - to stylowy i funkcjonalny przenośny odbiornik radiowy i głośnik, z możliwością podłączenia do iPoda, iPhone’a lub innego odtwarzacza MP3. Niepowtarzalny kształt, inspirowany damską torebką, w jednym z odważnych kolorów z palety Memorex, to niebanalny dodatek do Twojego stroju i praktyczny towarzysz spędzania czasu. Dzięki MiniMove Twoja ulubiona muzyka będzie zawsze tam, gdzie Ty - kiedy spotykasz się z przyjaciółmi, ćwiczysz jogę w parku, opalasz się na plaży, czy spacerujesz z psem. Kobiecy design miniMove i wypróbowana technologia Memorex to propozycja dla pań nowoczesnych i poszukujących komfortowych rozwiązań w codziennym życiu.Sprawdzony i łatwy sposób na doskonałą zabawę z przyjaciółmi Zestaw SingStand otwiera nowe możliwości przed wielbicielami popisów wokalnych. Posiadacze iPodów, iPhone’ów lub innych odtwarzaczy MP3, mogą już dziś poczuć się niczym gwiazdy estrady. Wystarczy jedno kliknięcie i ulubione piosenki posłużą jako podkład muzyczny do szalonych, indywidualnych występów. SingStand idealnie nadaje się na wieczór w gronie przyjaciół. Jest to rodzaj statywu mikrofonowego z wbudowanymi głośnikami, który wycisza partię wokalną odtwarzanego utworu. Wystarczy podpiąć dodatkowy mikrofon, by stworzyć duet lub akompaniament dodatkowego instrumentu. Zaskocz swoich przyjaciół oryginalną propozycją spędzenia czasu. Już dziś możecie stać się prawdziwymi gwiazdami!

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar