2009-08-09

WARTO WIEDZIEĆ

Oszczędności w weselnym budżecie

Ślubny budżet w dużym stopniu wyznacza nasze możliwości organizacyjne. Planując tę jedyną i niepowtarzalną ceremonię warto więc pomyśleć o oszczędnościach. Dzięki nim nie będziecie musieli rezygnować z żadnych elementów uroczystości, ani stresować się, że ten dzień nie wygląda tak, jak go sobie wymarzyliście. W jaki sposób możecie zaoszczędzić? Z pomocą przyjdzie Wam promujący płat

ności internetowe portal WystarczySiec.pl, dzięki któremu będziecie mogli dokonać korzystniejszych niż zazwyczaj zakupów ślubnych przez Internet szukając ofert rabatowych oferowanych przez partnerów portalu. W ten sposób ograniczycie w znaczny sposób związane z weselem wydatki. Gdzie szukać oszczędności?

Marzycie o tym, aby uroczystość nabrała blasku w ciekawej i nietuzinkowej oprawie, ale obawiacie się wysokich kosztów związanych z wystrojem sali i kościoła? Wydatki związane z dekoracjami ślubnymi nie muszą być takie drogie! W sklepie SlubneZakupy.pl kupicie piękne stylowe dodatki, dekoracje do kościoła czy zaproszenia. A wszystko z 7% rabatem. Pomyślcie, ile możecie zaoszczędzić!

Wymarzyłaś sobie, że do ołtarza pójdziesz w pięknych kryształowych kolczykach i oryginalnej kolii, ale przeraża Cię ich cena? Nie martw się. Dzięki akcji Tanie kupowanie on-line do 31 sierpnia 2009 r. możesz nabyć wymarzoną biżuterię w sklepie Stylea.pl z 20% rabatem. Oszczędności możecie też szukać wybierając bukiet ślubny dla panny młodej i druhny. Kompozycja kwiatowa zakupiona w uczestniczącym w akcji sklepie Euroflorist.pl będzie o 14% tańsza!

Jak skorzystać z rabatu?

Nic prostszego! Wystarczy jedynie zapłacić za zakupy dowolną kartą BZ WBK lub uregulować płatność za pośrednictwem Przelewu24 – usługi eliminującej konieczność mozolnego wpisywania danych sklepu do formularza transakcji.

Nie jesteście klientami BZ WBK?

Nic straconego! W tej specjalnej akcji rabatowej może uczestniczyć każdy, bez względu na to z usług jakiego banku korzysta. Wystarczy jedynie kupić w sklepie internetowym BZ WBK kartę pre-paid BZ WBK za 15 zł i dokonać nią płatności. Bądźcie spokojni! Nie będzie się to wiązało z koniecznością zakładania nowego konta bankowego ani z podpisywaniem jakichkolwiek umów. Karty pre-paid oferuje sklep internetowy BZ WBK.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar