2009-08-09

PLOTKI

Coraz piękniejsza Demi Moore

Ashton Kutcher po prostu nie wie jak jego żona to robi. Młody aktor nie ma pojęcia co Demi, która jest 15 lat starsza od niego, robi, by mimo przybywających lat, wyglądać coraz piękniej.

”Nie wiem, próbuje to jakoś wyjaśnić, dojść do tego, o co tu chodzi. Ona z każdą minuta jest dla mnie piękniejsza i nie wiem jak to wytłumaczyć. Ona ma w sobie coś magicznego.

W swoim nowym filmie Ashton gra w kilku scenach erotycznych. Czy Demi nie jest aby zazdrosna? Podobno żona odwiedza go na planie filmowym i nie ma nic przeciwko temu. „Grasz w filmie i musisz tam kogoś zastrzelić, musisz kogoś zamordować w tym filmie. Kiedy wracasz do domu, twoja żona wcale nie myśli, że jesteś mordercą, prawda? Idziesz do pracy i musisz odegrać scenę np. scenę miłosną i twoja żona nie myśli wtedy przecież, że idziesz na plan, by uprawiać seks z inną. Oboje uprawiamy tą samą profesję. Rozumiemy czym jest nasza praca i ją wykonujemy” – tłumaczy aktor.

Plotki również donoszą, że Demi ma zamiar przyjąć nazwisko swojego męża na część czwartej rocznicy ich ślubu we wrześniu. Aktor komentując plotki mówi: „Nic mi nie mówiła. Myślę, że to by było coś fantastycznego, ale jednocześnie to tylko nazwisko. Tak, jakbyście nazywali mnie Pan Moore, nie dbam o to. Nazywano mnie znacznie gorzej.”

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar