2009-08-08

PLOTKI

Sharon Stone znowu nago

Sharon Stone chce przełamać barierę i wszelkie stereotypy. Aktorka w wieku 51 lat wzięła udział w kontrowersyjnej sesji zdjęciowej. Znajduje się na okładce francuskiego magazynu "Paris Match”, który w sprzedaży jest od 6 sierpnia. Nagłówek brzmi: „Mam 50 lat i co z tego.”

Na zdjęciu aktorka ma na sobie czarny gorset, który kończy się tuż pod jej piersiami. „Czy tak naprawdę istnieje wiek, w którym dana osoba ma sobie zabraniać i odmawiać robienia pewnych rzeczy np. pokazywania własnego ciała? To jest tylko wiek średni, a nie koniec życia. Jeżeli kogoś szokują te zdjęcia, to ta reakcja jest tylko odbiciem jego poglądu na życie i te osoby powinny zadać sobie pytanie, dlaczego mają taki stosunek do życia.”

Stone, matka trójki dzieci, ma 51 lat. Mimo wieku nigdy nie waha się i zawsze pokazuje swoje ciało, gdy wymagają tego okoliczności. „Jestem osobą, która uważa, że jeżeli postać tego wymaga, to gram tą scenę (pamiętamy „Nagi instynkt”). Jeżeli film wymaga pozowania nago, nie jest to dla mnie jakiś większy problem.”

Widać aktorka musi być bardzo pewna siebie i swojego ciała, skoro nawet w wieku 51 lat nie ma oporów przed pozowaniem nago.

Zdjęcia: buzzpatrol.com.Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar