2009-08-04

PLOTKI

Halle Berry nie na zawsze

Halle Berry nie wierzy, że ona i jej partner będą z związku na zawsze. Aktorka, która jest po dwóch rozwodach i ma 15-miesięczną córeczkę ze swoim obecnym partnerem - Gabrielem Aubry – przysięgła sobie, że już nigdy nie będzie szła wzdłuż alejki w kościele i tam będzie przysięgała.

”Teraz znacznie wyraźniej dostrzegam, co to jest związek, dlatego nie wyjdę ponownie za mąż. Gabriel i ja mamy niesamowity partnerski związek i śliczną córeczkę. Ale kiedyś byłam tak głupia, że zdecydowałam się powiedzieć, że będę z tą osobą na zawsze. Wtedy, gdy dojrzewałam, zdałam sobie sprawę, że nie wiem, czy to „na zawsze” jest w ogóle możliwe. Gabriel i ja patrzymy na nasz związek teraz, dzisiaj, w chwili obecnej. A to tylko oznacza być tak dobrymi ludźmi jak potrafimy, tak dobrymi rodzicami jak potrafimy. I to jest piękne, żadne z nas nie czuje potrzeby, by wiązać to wszystko na zawsze, ponieważ „na zawsze” może nie być wykonalne”.

Mimo, iż aktorka twierdzi, że jej przyszłość z modelem nie jest pewna, nie ukrywa, że chciałaby mieć z nim więcej dzieci, gdyż urodzenie córeczki zmieniło jej życie. "Jestem otwarta, by mieć kolejne dzieci i mam nadzieję, że tak się stanie. Macierzyństwo jest dla mnie priorytetem, zwłaszcza dlatego, że urodziłam pierwsze dziecko mając 41 lat. Przez długi czas myślałam o sobie, a teraz jest Nahla. Uważacie, że wiecie, co to jest miłość, jednak prawdziwą, bezwarunkową miłość poznaje się wtedy, gdy staje się rodzicem."

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar