2009-08-04

PLOTKI

Trzecia płyta The Pussycat Dolls

Może i chciały zacząć własne kariery, jednak dziewczyny z The Pussycat Dolls chyba nie mają zbyt wiele do powiedzenia. O zespole krążą różne plotki, że się rozpada, że dziewczyny zajmą się sobą, jednak twórca The Pussycat Dolls Robin Antin zaprzecza i podaje do wiadomości, że zespół pracuje nad trzecią płytą.

"The Pussycat Dolls nie rozpadają się, jeżeli kiedykolwiek będą chciały to zrobić, z pewnością dowiecie się tego ode mnie" – oświadcza Robin Antin. "To nie plotki, trzeci album już w drodze." Założycielka zespołu jednak nic nie wspomniała na temat tytułu i daty wypuszczenia płyty.

Plotki o rozpadzie zespołu pojawiły się, gdy członkini zespołu Kimberly Wyatt przyznała, że Nicole Scherzinger dominuje w zespole i reszta dziewcząt nie zawsze może się z tym pogodzić. Potem dolała oliwy do ognia, mówiąc otwarcie o swoich planach odnośnie solowego albumu.

Ciekawe czy decyzja o kolejnej płycie The Pussycat Dolls została podjęta przez same dziewczyny, czy ktoś za nie zadecydował i one nie majaąwyjścia.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar