2009-07-30

PLOTKI

Leonardo Dicaprio szaleje

To nie plotki, że Leonardo Dicaprio szaleje po rozstaniu ze swoją byłą dziewczyną. Najpierw miło spędzał wieczory z Cameron Diaz, a teraz plotki donoszą o kolejnych spotkaniach z innymi, pięknymi kobietami.

DiCaprio sam wywołał plotki dotyczące swojej gotowości do ponownego chodzenia na randki, gdyż został sfotografowany, jak dobrze się bawi w towarzystwie jednej z dziewcząt z zespołu Pussycat Dolls - Ashley Roberts.

Podobno spotkali się na jednym z wydarzeń Cartier International Polo w Windsorze, a następnie widziano ich jak się świetnie bawili w jednym z londyńskich klubów nocnych Whiskey Mist.

”Stół Leo był otoczony przez kilka dziewcząt, które poznał grając w polo. Jednak jego zainteresowanie wyraźnie było skierowane w stronę Ashley. To z nią chciał rozmawiać i było wyraźnie widać, że świetnie się bawią.”

Odkąd Leo jest znowu sam kręci się wokół niego wiele pięknych kobiet i nie raz będzie słychać plotki o jego domniemanych romansach z jedną albo z drugą, a chłopak po prostu cieszy się wolnością.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar