2009-07-27

ROZRYWKA

Wzruszające sekrety życia Patrick'a Swayze

Patrick Swayze pojawiła się na dużej scenie w Dirty Dancing (Taniec zmysłów), a później w Duchu – roli, o którą co zaskakujące, musiał trochę powalczyć. Obecnie walczy, ale z rakiem trzustki i tylko E! Patrick pokazał jakim naprawdę jest wojownikiem. Ani razu nie zwątpił, przez cały czas ciężko pracował, aby poszerzać świadomość o tej chorobie, zawsze skupiając się na przyszłości. Zupełnie nowe wywiady, a dodatkowo specjalny materiał z niepublikowanego jeszcze filmu „Jump”, Prawdziwa Historia Hollywood zagląda głęboko w nadzwyczajne życie jednej z największych ikon Hollywood.

Podczas tej specjalnej jednogodzinnej Historii Hollywood, przeniesiemy się do Houston, by odszukać znajomych z dzieciństwa i rodzinę Patrick’a, którzy podzielą się osobistymi wspomnieniami oraz opowiedzą o sukcesach aktora w szkolnej drużynie piłkarskiej – gdzie doznał poważnej kontuzji – oraz do studia tańca, gdzie uczęszczał. Wszechstronność Partick’a zawiodła go aż do Hollywood, gdzie bardzo szybko wzniósł się na wyżyny top gwiazd. E! porozmawia z aktorem C. Thomas’em Howell’em, który sypie anegdotami z czasu pracy ze Swayz’em z planów ”Wyrzutki”, „Czerwony Świt” oraz „Grandview U.S.A.”. reżyser Joshua Sinclair dorzuci wiele ciekawych informacji oraz urywek scen z wystąpienia aktora w filmie „Jump”, który już niedługo na ekranach kin. Sinclair opisuje gwiazdora jako „cud”, który zdarza się tylko raz albo dwa w danej generacji.

Prawdziwa Historia Hollywood ukazuje Patricka na początku kariery jako przystojnego i pięknie zbudowanego chłopaka, potem prawdziwego mężczyznę, aż do wyniszczonego chorobą człowieka, który nie poddaje się za żadną cenę.

Co więcej, odcinek obejmuje bardzo rzadko spotykany i pokazywany materiał z o mały włos nie zakończonej tragicznie katastrofy samolotu z 2000 roku, w której Patrick uczestniczył. Dodatkowo, ekspert w dziedzinie medycyny zda raport z obecnego stanu zdrowia Patrick’a oraz zdradzi na jakie próby zostanie jeszcze wystawiony ulubieniec widzów.

Nie przegapcie premiery Prawdziwej Historii Hollywood: Patrick’a Swayze, która na antenie E! Entertainment w niedzielę 9 sierpnia o 20.00. (Cyfrowy Polsat: 46/ Vectra: 701/ Multimedia: 505).

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar