2009-07-27

PLOTKI

Zazdrosna Jennifer Garner

Plotki donoszą, że Gwyneth Paltrow mimo, że już nie jest dziewczyną Bena Afflecka, wciąż ma z nim bardzo bliski kontakt, co z kolei jest bardzo trudne do zaakceptowania dla jego żony Jennifer Garner.

Paltrow i Affleck spotykali się w 1998 r., a już rok później zakończyli swój związek, by zacząć osobne życie z własnymi rodzinami.

Aktorka jest obecnie żoną lidera zespołu Coldplay Chrisa Martina i ma z nim dwójkę dzieci, 5-letnią córeczkę i 3-letniego synka, natomiast Affleck i Garner są rodzicami 4-letniej Violet i 6-miesięcznej Seraphiny.

Gwyneth Paltrow ma tak bliskie stosunki ze swoim byłym chłopakiem, że przysłała mu list z gratulacjami, po tym jak na świat przyszła druga córeczka Bena. List z gratulacjami nie spodobał się żonie aktora. Jennifer Garner dowiedziawszy się o wszystkim bardzo się zdenerwowała.

”Jen i Ben dostali od Gwyneth jeden z jej sławnych listów, zaraz po urodzeniu ich drugiej córeczki. To było bardzo miłe, jednak zbyt osobiste. Gwyneth nie omieszkała wspomnieć w liście, jak bardzo się cieszy, że Ben w końcu ma prawdziwą rodzinę, którą zawsze chciał mieć, o której wiele razy rozmawiali, kiedy jeszcze byli razem. Te słowa wyprowadziły Jen z równowagi. Jen zawsze pozwoli Benowi, by miał kontakt z Gwyneth i przyjaźnił się z nią, ale nie oznacza to, że zawsze musi jej się to podobać.”

Dobrze, że zazdrość w ich przypadku ma granice, choć dla Jen to niezbyt komfortowa sytuacja, jednak każdy z nas ma jakąś przeszłość, która czasem się odzywa.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar