2009-07-27

PLOTKI

Rozpad Pussycat Dolls

Plotki donoszą, że w Pussycat Dolls nie dzieje się dobrze, że doszło do jakiejś kłótni i istnienie zespołu jest na włosku. Jedna z dziewcząt Kimberly Wyatt opowiada co się naprawdę dzieje w zespole.

”To prawda, że od zawsze bardzo duża uwaga skupiała się nie Nicole i czasem ciężko się z tym pogodzić. Ta grupa została stworzona z określonym celem. Założyciele grupy wiedzieli czego chcą i to Nicole zawsze skupiała uwagę. Każdy teledysk, układ taneczny skupiał się na Nicole i to ona była liderką. Ja nigdy nie odgrywałam w teledysku takiej roli, jaką bym chciała, nigdy nie byłam pokazana tak jak chciałam i tak samo było z pozostałymi dziewczynami. Tak naprawdę osobiście nie podejmuję żadnych decyzji. Jestem w grupie, mogę wyrazić swoją opinię, ale koniec końców to jest business i jest wielu ludzi, którzy rządzą Pussycat Dolls.”

Niezadowolenie związane z tym co się dzieje w zespole i z dominacją Nicole Scherzinger po raz pierwszy wyszło na światło dzienne podczas występu otwierającego koncert Britney Spears w Phoenix, Arizona. Melody Thornton wypowiedziała się wtedy odnośnie tego, że nie była brana pod uwagę przy wznowieniu albumu "Doll Domination". „Dziękuję za wsparcie, nawet, gdy mnie tam nie ma, rozumienie co mam na myśli?” – powiedziała Melody podczas koncertu na żywo. „To nie porozumienie, gdy ktoś myśli, że zawsze jesteśmy szczęśliwe tylko dlatego, że jesteśmy członkiniami grupy. Nie wydaje mi się, że nasz zespół jakoś niedługo się rozpadnie. Dopóki wszystko się kręci, nadal tu jesteśmy.” Takie oświadczenie Melody wywołało wiele domysłów i było wskazówką, że niewiele brakuje, by zespół się rozpadł.

Plotki również donoszą, że Nicole Scherzinger podjęła się roli liderki, gdyż została do tego po części zmuszona. Koleżanka z zespołu Keri Hilson powiedziała: “Napisałam 'Alienated', na solowy album Nicole. To był dobry album, jednak Nicole zdecydowała się wrócić do Pussycat Dolls. Myślę, że została do tego zmuszona.”

Z tego co plotki donoszą w grupie Pussycat Dolls wcale nie jest tak różowo, są kłótnie i waśnie i dziewczyny mają niewiele do powiedzenia skoro jest to wielka machina prowadzona przez wielu ludzi. Odnoszą sukcesy, ale jakim kosztem i ile czasu jeszcze to wytrzymają?

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar