2009-07-26

PLOTKI

Patrick Swayze miał atak serca

Patrick Swayze, który cierpi na raka, zaprzecza, że doznał ataku serca, a to co wypisują media, to wszystko nieprawda. Aktor mówi wyraźnie, że czuje się bardzo dobrze.

Aktor, u którego raka zdiagnozowano w 2008 r. zaprzeczył wszystkim plotkom, które były wypisywane przez National Enquirer m.in. doniesieniom o jego ataku serca.

Agent aktora mówi, że Patrick ma się dobrze, kontynuuje leczenie i wszystko idzie naprawdę dobrze. Nie doznał ataku serca i przybrał nawet trochę na wadze.

To nie pierwszy raz, gdy media rozsiewają plotki na temat Patricka Swayze. W maju 2009 r. radio stacja na Florydzie podała, że aktor nie żyje. Po tej wiadomości nikomu nie było do śmiechu. Dobrze, że to były tylko niepotwierdzone plotki. Natomiast w marcu 2009 r. aktor wydał takie oświadczenie „zastanówcie się dwa razy zanim napiszecie o czymś, co nie zostało sprawdzone, przedstawicie nieprawdziwy obrazek…w mojej obecnej sytuacji jest tak wiele rzeczy, za które mogę być wdzięczny.”

Cały świat trzyma kciuki za Patricka, by wyzdrowiał, a media donoszą o jego złym stanie, ataku serca, śmierci...skąd biedni fani mają wiedzieć, co jest prawdą, a co nie.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar