2009-07-25

PLOTKI

Ne-Yo nie oczerni Chrisa Browna

Ne-Yo potwierdził, że będzie zaangażowany w robienie nowego albumu Rihanny. Ostatnio powiedział również MTV, że nie napisze żadnej piosenki o Chrisie Brownie po tym, co ten zrobił Rihannie podczas ich kłótni w lutym.

”Nie chciałem zbytnio w to wchodzić, ponieważ wiem, że właśnie wszyscy tego oczekują. Sądzę, że nie ma osoby na świecie, która nie wie, co się stało i jak to wszystko wyglądało. Nie uważam, że należy rozsławiać to wydarzenie. Chris Brown jest jednym z moich przyjaciół i nie postrzegam go jako złego faceta z powodu tego co się stało. To był błąd i dostał lekcję, czegoś się nauczył, ale musi jeszcze wydorośleć. Nie odwrócę się plecami do osoby, którą nazywam przyjacielem ponieważ ta osoba popełniła błąd. Więc nie mogę napisać piosenki potępiającej Chrisa, a potem spojrzeć w lustro bez wyrzutów sumienia.”

Ne-Yo to nie jedyna gwiazda, która pomoże piękności z Barbados przy tworzeniu nowego albumu. Pomogą jej również Tyson Ritter, Justin Timberlake, Jay-Z, Kanye West, Ryan Tedder z OneRepublic, Soulja Boy, Shontelle i Pharrell Williams, więc zapowiada się bardzo ciekawy album.

Osobiście jestem ciekawa, czy na nowej płycie Rihanny znajdzie się utwór, który będzie wymierzony w Chrisa. Za jakiś czas będziemy mogli się przekonać.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar