2009-07-24

PLOTKI

Romanse Cameron Diaz

Leonardo DiCaprio i Jude Law adorują na zmianę Cameron Diaz, która raczej nie ma nic przeciwko temu.

Aktorka, która niedawno rozstała się z modelem Paulem Sculforem, spędza miło czas na romantycznych randkach z dwoma atrakcyjnymi mężczyznami Hollywood, którzy starają się o jej względy. W sobotę Cameron spotkała się z Leonardo DiCaprio, który niedawno rozstał się ze swoją dziewczyną Bar Refaeli. Para została zauważona w ekskluzywnym klubie w Londynie - Maddox.. “Śmiali się i było widać, że są ku sobie. Ignorowali wszystkich innych dookoła. Odnosiło się wrażenie, że są blisko ze sobą i lubią przebywać we własnym towarzystwie. Leo wciąż napełniał jej szklankę szampanem.” Wcześniej tamtego wieczora aktorka była na romantycznej kolacji z Leo, a dopiero potem wraz z przyjaciółmi udali się do klubu. O 3 nad razem wszyscy udali się do wynajmowanego przez DiCaprio apartamentu, by kontynuować zabawę i „pograć w szachy”.

”Widać, że Cameron jest bardzo zainteresowana Leonardo, który obecnie przebywa w Londynie i pracuje na planie filmu „Inception”. Diaz była w apartamencie Leo kilka razy po ich sekretnych randkach”.

Jednak 24 godziny po udanym wieczorze w towarzystwie Leo Cameron flirtowała z aktorem Judem Law, z którym kilka lat temu wystąpiła w komedii „The Holiday”. Spotkała się z nim również w kluibie i plotki donoszą, że balowali aż do rana. Cameron opuściła klub drzwiami frontowymi, a Jude wymknął się tylnym wejściem. „Jude i Cameron są dobrymi przyjaciółmi odkąd zagrali razem w filmie „The Holiday”. Teraz oboje nie są w związkach, więc sprawy między nimi trochę się zmieniły. Jude z nią flirtuje, a ona gra w ta grę.”

Ciekawe jak zakończą się te znajomości, czy to tylko zabawa, czy może początek związku, z którymś z panów. Żaden z nich nie grzeszy chęcią związania się na stałe, ale może jej się uda to zmienić. Z pewnością ma się z czego cieszyć, gdyż stara się o nią dwóch najprzystojniejszych mężczyzn w Hollywood.Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar