2009-07-22

PLOTKI

Sandra Bullock i dzieci

W 2005 r. wyszła za mąż za Jesse Jamesa, który ma już trójkę dzieci, którymi Sandra Bullock się opiekuje. Osobiście ma już dość wiecznych pytań, dlaczego nie ma własnych dzieci i kiedy planuje je mieć.

”Mam takie wrażenie, jakby wszyscy rozmawiali o mojej płodności. Ja przecież nie rozmawiam o ich waginie, czy penisie, więc dlaczego oni rozmawiają o moich wnętrznościach.”

44-letnia gwiazda przyznaje, że wcześniej unikała zostania mamą, gdyż nie chciała zostać samolubną matką. „Nie chciałam mieć dzieci nie będąc z nikim w związku, za bardzo kochałam dzieci, by je wtedy mieć, gdyż wiedziałam, że z chwilą, gdy w moim świecie pojawią się dzieci, moje życie całkowicie się zmieni. A potem spotkałam Jessego i wtedy było to uczucie, wow, nagle chciałam się rozmnażać, bo kogoś pokochałam i zobaczyłam, że jest dobrym ojcem.”

Mimo, że Sandra Bullock nie ma własnych dzieci, lubi wyzwania jakie są związane z wychowaniem dzieci męża, które kocha jak własne. „Życie to życie. Nie ma znaczenia, czy wyszło z twojego własnego ciała, czy nie, to ma znaczenie drugorzędne. Gdybym teraz wróciła do domu i nagle, by się okazało, że jestem w ciąży, powiedziałabym: O rany, czy ten świat nie jest zadziwiający. Do tej pory nauczyłam się, że bycie rodzicem dla nie swojego dziecka jest znacznie trudniejsze, niż w przypadku, gdy ma się swoje potomstwo.”

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar