2009-07-18

Pielęgnacja ciała

Stymulujący balsam do nóg Oriflame

Zawiera on naturalne składniki: miętę, olejek cytrynowy oraz ekstrakt z kasztanowca zwyczajnego, które pobudzają krążenie krwi w nogach przywracając uczucie lekkości i świeżości.. Balsam bardzo szybko się wchłania, co przynosi natychmiastowe ukojenie zmęczonym nogom.

Nowy Stymulujący balsam do nóg zawiera trzy uzupełniające się składniki. Ekstrakt z kasztanowca zwyczajnego poprawia krążenie krwi, oraz łagodzi uczucie ciężkości nóg spowodowane wysoką temperatura. Olejek cytrynowy orzeźwia i dodaje energii, pozostawiając skórę świeżą i pachnącą . Mięta daje uczucie chłodu i komfortu, dzięki czemu nogi wydają się być lżejsze.

Stymulujący balsam świetnie nadaje się także do pielęgnacji zmęczonych upałem stóp, uwalnia je od uczucia ciężkości, przywraca uczucie witalności oraz świeżości.

• Stymulujący balsam do nóg Oriflame – szybko przynosi ulge i komfort zmęczonym nogom. Zawiera naturalne składniki, ekstrakt z kasztanowca zwyczajnego, olejek cytrynowy oraz miętę które przynoszą chłód, świeżość i orzeźwienie. 100 ml – 19,90 zł.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar