2009-07-17

ROZRYWKA

Czwartkowy GROOVE w Solar Beach Bar

Czwartkowa impreza była prawdziwą gratką dla osób ceniących sobie najwyższą jakość. Wyśmienita zabawa przy muzyce disco, funk oraz soul. Wszystko to w najlepszym wydaniu i serwowane przez najlepszych dj-ów. Przybyło tysiące klubowiczów, którzy bawili się do białego rana na plażowej imprezie.

Rezydent cyklu - dj Pro zaserwował dźwięki, przy których nie sposób było ustać w miejscu. Muzyka, którą tworzy to szeroka przestrzeń od body&soul, jazzy&funky po deep house. DJ Pro stawiał pierwsze kroki w rodzinnym Olsztynie, a gdy przeprowadził się do Warszawy, drzwi do kariery stanęły przed nim otworem. Gra w najlepszych klubach w stolicy i za granicą, u boku takich gwiazd jak: ATFC, Warren Clarke, Michi Lange czy też Barry Ashworth. Remiksował utwory Sistars, Natalii Kukulskiej i Reni Jusis.

Wyśmienite drinki, znakomita muzyka i oczywiście unimilowe prezenty w toaletach. Była to niezapomniana noc dla fanów klubowej zabawy, a to dopiero początek! Przed nami jeszcze imprezy 23 lipca i 6 sierpnia – Nie może Was zabraknąć!Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar