2009-07-17

ROZRYWKA

Whitney Houston i nowa płyta

Już wiemy jak wygląda okładka najnowszego albumu Whitney Houston. Możemy zobaczyć piosenkarkę na zbliżeniu w białych dodatkach i bluzce na jedno ramię. Wygląda naprawdę dobrze, choć wiadomo, że retusz musiał być.

Whitney Houston określiła swoją nową płytę jako pracę pełną miłości, a krążek w Stanach Zjednoczonych pojawi się już 1 września. Zanim jednak będzie można zakupić jej album, fani mogą posłuchać najnowszej piosenki Whitney "I Didn't Know My Own Strength". Kilka utworów z jej nowej płyty mogli również usłyszeć goście na przyjęciu, które odbyło się 14 lipca w Mandarin Oriental Hotel w Knightsbridge.

”Kiedy zadzwonił do mnie Clive Davis, szef Sony Music, właśnie miałam kupować dom na wyspie i przejść na emeryturę, ale on powiedział: „o nie, będziesz znowu śpiewała, ludzie chcą cię znowu usłyszeć.”

Podczas przyjęcia Whitney zaśpiewała "Like I Never Left", piosenkę którą wykonuje razem z Akonem, "I Look to You", w której można usłyszeć R. Kelly oraz piosenkę "Call You Tonight", która prawdopodobnie będzie głównym singlem z albumu. Oprócz Akona i R. Kelly, Whitney pomagały w pisaniu tekstów takie gwiazdy jak: Alicia Keys, Diane Warren i Johnta Austin.

Czy udacie się do sklepu, by zakupić nowy album artystki? Ja osobiście jestem bardzo ciekawa, jakie piosenki będzie można usłyszeć na jej nowym albumie.

Zdjęcie: popcrunch.com.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar