2009-07-14

PLOTKI

Victoria Beckham w serialu

Plotki donoszą, że Victoria Beckham jest bardzo zdesperowana, by znaleźć się w serialu „Seks w wielkim mieście” i ponieważ chciała pokazać producentom tego serialu, że bierze to wszystko na serio, postanowiła zapisać się na zajęcia aktorstwa.

Źródło podaje, że Victoria, która była zmuszona do odrzucenia z powodu prób z zespołem Spice Girls roli w serialu amerykańskim, który okazał się hitem, naprawdę chciała zagrać w tym serialu, jednak nie była w stanie tego zrobić z powodu zobowiązań w stosunku do zespołu Spice Girls. „Tym razem naprawdę chce być częścią projektu.”

Jakiś czas temu Victoria, która jest znana projektantką ubolewała nad tym, że jeszcze nie zdobyła żadnej roli filmowej. W okresie, gdy chciano powołać do życia zespół Spice Girls Victoria powiedziała: „Poproszono mnie, bym zagrała w serialu „Seks w wielkim mieście” i bardzo chciałabym to zrobić, jednak liczne próby z zespołem niestety mi to uniemożliwiają. Teraz nie mogę tego zrobić.”

W 2007 r. Victoria Beckham pojawiła się w serialu „Brzydula Betty” i jeszcze wcześniej w 1997 r. w filmie 'Spice World: The Movie', gdzie oczywiście zagrała samą siebie, więc nie wiele wysiłku ją to kosztowało.

Czy uda się Victorii Beckham zaistnieć w świecie filmu i seriali. Wydaje mi się, że w końcu Posh znajdzie się w serialu „Seks w wielkim mieście”, gdzie chyba dobrze by się czuła.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar