2009-07-13

ROZRYWKA

Teraz albo nigdy! we wrześniu w TVN

Po 34 dniach zakończyły się prace na planie czwartej serii „Teraz albo nigdy!”. W tym czasie ekipa serialu często filmowała w kawiarniach, parkach i ulicach Warszawy.

Ostatnia scena miała miejsce w serialowym mieszkaniu Ewy (Beata Tyszkiewicz). Dzień wcześniej na pokładzie statku zrealizowana została, z iście filmowym rozmachem, jedna z najpiękniejszych scen w serialu. Udział w niej wzięła prawie cała obsada.

Twórcy zdradzają, że w kolejnych odcinkach poza nowymi aktorami (m.in. Anna Mucha) zobaczymy również gwiazdy muzyczne: zespół Blue Cafe i Ewelinę Flintę.

Produkcja „Teraz albo nigdy!” wystartowała na antenie TVN w marcu 2008 roku. Każdy odcinek emitowany w telewizji TVN oglądało blisko 3 mln widzów.

Serial można również oglądać w Internecie. Na rynku dostępna jest książka - „Kaktus w sercu” - serialowej bohaterki Basi Jasnyk (Katarzyna Maciąg) oraz audiobook. Dostępne są również: DVD z odcinkami pierwszej i drugiej serii, dwupłytowa składanka CD, która już w miesiąc po premierze otrzymała status Złotej Płyty.

Emisja czwartej serii „Teraz albo nigdy!” zaplanowana jest na wrzesień.

Komentarze (3)

tv_ser (2009-07-13 11:22:20)
pierwsza seria była OK,
poźniej już gniot się zrobił - nie ogładałem, może jeszcze wróce
tv_ser (2009-07-13 11:22:00)
pierwsza seria była OK,
poźniej już gniot się zrobił - nie ogładałem, może jeszcze wróce
jestem za (2009-07-13 11:03:48)
o super
fajnie, że są nowe serie, ale np ta ostatnia byla strasznie przewlekla...
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar