2009-06-30

Perfumy

Michael Kors Island Bermuda

Łańcuch niewielkich wysepek jest jednym z najpiękniejszych i ekskluzywnych miejsc, gdzie elita ucieka przed światem. Daj się porwać … Prywatna chata na ustronnej plaży, radość z rejsu jachtem, odpoczynek po dającą cień palmą, zakupy na wyspie, romantyczne spacery po różowych plażach i niezapomniane zachody słońca.

Doskonałe schronienie, Wyspy Bermudy Michaela Korsa w kompozycji BERMUDA.

Zapach:
Krystalicznie błękitne wody opływające cudownie różowe plaże, ciepła bryza w tropikalnym powietrzu, olśniewający zachód słońca.

Zapach ISLAND BERMUDA Michaela Korsa otwiera egzotyczna mieszanka orzeźwiającej frezji, hibiskusa, tropikalnych ziół i czarnej porzeczki odzwierciedlające barwne piękno tego niezapomnianego azylu. Sercem zapachu jest wspaniały bukiet kwiatów tiary, różowej peonii i kwiatu pomarańczy wzmocniony jaśminem i passiflorą z Bermudów. Zniewalające piękno wyspy odzwierciedla delikatna nuta autentycznego cedru. Wyjątkowa mieszanka kwiatowa to esencja wymarzonego raju o różowych piaskach.

Zniewalający, Barwny. Zmysłowy.Opakowanie:
Różowy flakon odzwierciedla piękno osławionych plaż Bermudów. Wielowarstwowe szkło przywodzi na myśl kojące wody obmywające skąpane w słońcu wybrzeże.

Zainspirowany ciepłymi, niezapomnianymi zachodami słońca flakon uzupełniono złotymi refleksami na atomizerze i ozdobnym logo umieszczonym na nakrętce.

Zewnętrzne opakowanie ma przypominać o chwili odprężenia na plaży, marzeniach i zniewoleniu pięknem oceanu.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar